Profil a úspěchy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Milí hráči,

ve středu 22. února vám představíme nový přídavek do hry pro všechna zařízení - Úspěchy.

S úspěchy představujeme nejen novou stálou součást hry, ale také profil hráče pro mobilní aplikaci, abychom více sjednotili hru na různých zařízeních.
Co se týče úspěchů, je naším cílem zvýšit vnímání pokroku ve hře i jinak, než průchodem dobami, cíli v hlavních herních úkolech a celkovém postupu hrou. Jde o další cestu, jak váš postup hrou oslavit! :)


Změny v profilu
Jakmile otevřete svůj profil, všimnete si razantní změny:Zaprvé - okno je nyní čistší. Odstranili jsme vzácně používaný prvek „Žádost o zboží“. Také si všimnete, že popis v profilu může nyní, kvůli omezenému prostoru na mobilu, mít jen 500 znaků a nemůže obsahovat speciální znaky.
Portrét, název města a úprava textu v profilu byly přesunuty do levé části okna, takže je celý profil mnohem přehlednější.

Většina okna je nyní věnována úspěchům!
Nahoře si můžete rovnou vybrat své tři nejoblíbenější úspěchy, které uvidí všichni. Ty se zobrazí všem, kteří přejedou myší přes váš portrét.Pokud se neradi předvádíte, můžete je nechat prázdné. :)


Úspěchy
V první verzi vydáváme 13 úspěchů, které mají 4 úrovně: Bronzovou, Stříbrnou, Zlatou a Platinovou.
Všechny dostupné úspěchy zobrazíte v okně profilu. Když přejedete myší přes úspěch (nebo na něj klepnete, pokud hrajete na mobilu), zjistíte podrobnosti o svém postupu a požadavky pro další úroveň:Je samozřejmé, že jakmile splníte požadavky pro další úroveň, změní se i grafické znázornění úspěchu. Úspěchy neposkytují ve hře žádné bonusy, ani výhody - slouží jako reprezentace vašeho postupu a herního stylu - jako něco, co ve hře dosud chybělo.


Další kroky
Naše nejbližší kroky samozřejmě směřují k přidání dalších úspěchů. Nasbírali jsme pár nápadů a návrhů od hráčů z naší Bety a přidáme je v příští verzi hry. :) Přidáme také několik jedinečných úspěchů, které se nebudou vylepšovat. V budoucnu plánujeme udělat profil a s ním i úspěchy nápadnějšími a umístit je na jiná místa ve hře, kde budou viditelnější a tím pádem cennější.


Doufáme, že se vám budou nový profil a úspěchy líbit. Pokud máte jakékoli komentáře či dotazy, dejte nám vědět v příslušném vláknu.
Děkujeme, že hrajete Forge of Empires! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.