Profil hráče

Téma v sekci 'Otázky' založené uživatelem dokY1800, 7. bře 2019.

1. dokY1800

dokY1800 Turista

Registrace:
    16. zář 2018
    Zdravim.
    Mám jeden dotaz, možná pitomej, možná zbytečnej, ale když se nezeptám, tak se odpověď nedozvím.
    Poté, co jsem odeslal odpověď na soutěž, jsem se ještě zdržel a pročítal si, to co se po odeslání odpovědi objevilo. Strašně mě zaujalo slovo "TURISTA" pod mým jménem(dokY1800), které používám v této hře(dokY1800).
    Můžete mi prosím někdo prozradit cokoliv, co o tom "TURISTOVI" víte?
    Díky moc.

2. sabinabetty

sabinabetty Forge Einstein Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    3. lis 2014
    Je to titul zde na foru. Tituly jsou různé podle počtu příspěvků vložených zde na foru. Nevím přesně jaké jsou limity ani přesné pořadí a názvy titulů, ale až dosáhneš řekněme např. 50ti příspěvků zde na foru budeš mít titul jiný "lepší". Žádný jiný význam ale nemají :)

fmash- a dokY1800 za toto poděkovali.
  3. dokY1800

dokY1800 Turista

Registrace:
    16. zář 2018
    Hmm, tak to čumim.
    Super. Díky moc.

4. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Odborník

Registrace:
    17. čer 2017
    Jo přesně, jsou to jen takové tituly koukni se tady na @sabinabetty ten ma Forge Einstein a ja zase neco jiného. Zatím nevíšší titul je Legenda a to má jen @LordFrunDor ;)

LordFrunDor a dokY1800 za toto poděkovali.
  5. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Ono to nebude jenom podle počtu, třeba tobě to ukazuje asi 308 příspěvků, ale jsi "forge einstein", což jsem zatím myslím u nikoho jiného neviděl :)
    LfD budiž mu země lehká měl "legenda", což se v jeho případě asi opravdu odvíjelo od počtu příspěvků, vzhledem k těm tisícům. Ale ačkoli je ten moment překvapení celkem zajímavý, stejně by mě trochu zajímalo, jak to funguje. Není to snad tak dlouho, co na to téma probíhala anketa, a myslím, že se z návrhů titulových systémů udělal nějaký kompilát.
    Ale možná je lepší nevědět, vyrojili by se tu určitě tací, kteří by hned začali spamovat volovinami jen proto, aby si přišli na lepší titul, to není nic neobvyklého :)

Naposledy upraveno: 7. bře 2019
  6. sabinabetty

sabinabetty Forge Einstein Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    3. lis 2014
    Myslim si ze je to vazne jen podle poctu prispevku. Muj titul do toho ale nezahrnuj, ten je specialni, vyhrany v soutezi ;)

fmash- za toto poděkoval.
  7. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    Počítá se to opravdu podle počtu příspěvků a sabinabetty má speciál :)

LordFrunDor a sabinabetty za toto poděkovali.
  8. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Člen

Registrace:
    27. kvě 2017
    je to určitě podle počtu příspěvků..kdyby tu frunďa ještě byl, tak by hned poslal odkaz, kde se to dá najít :D Já jsem tu "tabulku" někde viděl, ale už vůbec nevím kde a nevím ani ty počty příspěvků na dosažení jednotlivých titulů. Na legendu myslím 2000..nebo 3000..teď nevím :D

LordFrunDor za toto poděkoval.
  9. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Odborník

Registrace:
    17. čer 2017
    toto má na svém profilu LordFronDor

LordFrunDor, fmash- a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
  10. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Člen

Registrace:
    27. kvě 2017
    Tak mi to nedalo a pohledal jsem to :D
    Tu to máte:

0-14 Turista
    15-44 Nováček
    45-94 Komentátor
    95-149 Dopisovatel
    150-299 Psavec
    300-499 Člen
    500-799 Odborník
    800-1499 Znalec
    1500-2999 Veterán
    3000+ Legenda

11. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Nemluvte o mrtvých! Nikdy nevíte kdy se rozhodnou přestat být mrtví!
    Co se týče titulů, tak tam je ta výpovědní hodnota prakticky o ničem. ;) Respektive, je lepší člověk který napíše 90 příspěvků, které jsou ale neuvěřitelně nabité užitečnými informacemi nebo člověk který má 2000 příspěvků ve FoE rádio? ;) Zpětně viděno, škoda že ty tituly nejsou udělování na nějakém "kudos" systému, tedy na základě toho kolik průměrných liků dostává hráč za každý příspěvek.

Dennis Bergkamp, Mrtvejmagor a fmash- za toto poděkovali.