Progresivní doba (doba pokroku)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3370
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Co nás čeká a nemine, jaké na to máte názory, těšíte se na novou dobu?

Diskutujte zde.

smokeAnimation2.png
 

DeletedUser7772

Host
hodne dymu asi budem musieť často leštiť monitor :)
a tie búdky z doby kamennej tam budú tiež? niečo ako: múzeum pridáva spokojnosť? :)
som zvedavý na suroviny - po veľrybom oleji a hnojive to môže byť zaujímavé...
 

Thesseus

Znalec
Vypadá to skvěle, těším se hlavně na jednotky, to je jasné.
Bohužel i můj PC je nažhavený (doslova) a to i bez progresivní doby. Už jsem musel teď na léto přestat i bojovat. A to mám 22 voj. budov.... na parádu...
Je mi líto, že nepíšu jen v dobrém..
 

DeletedUser2298

Host
Ajajaj.. to bude peklo provádět přestavbu měst - protože ta asfaltka zabírá očividně 2 políčka šířky.. a ne jen jedno jak předtím ..
 

DeletedUser1845

Host
Obávám se ža na tomhletom uvařím totálně noťas. :(
 

traktorista

Odborník
jestli dobře počítám tak teď kombinace nej cesta + vedle zeď jako okrasa dává na 4 pole max 169 spokojenosti ( 109 + 2x30 ) - a protože cesta nejde motivovat/zušlechťovat musel by být nárůst za její postavení opravdu dramatický pokud si vezmeme že jí budeme muset dohánět vysmáté lidičky, jinak asi pro hráče bude postrádat smysl, město by se změnilo v asfaltku, velkolepé budovy a k tomu pár kasáren. jsem zvědav jak tohle poladí
 

Thesseus

Znalec
Taky doufám, že půjde i jednopruhová varianta pač dvě vedle sebe jsou v nynějším smyslu cest, jako propojovacích komunikací, na nic. Zajímavě vypadat budou i takové šestiproudovky :)
Každopádně zatracování je předčasné.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Uvidíme, jak se to vyvine.

Mne především zaujaly ty auta místo chodících lidiček. Možná se dočkáme i létajícího Harryho Pottera s Ronem Weasleym. :D :rolleyes:
 

DeletedUser3370

Host
Ono se může dost dobře stat, že některé budovy jako tovarna na tanky nebo vzducholodě budou muset být spojeny právě touhle silnicí, kdy polní cesta nepostačí.
 

Kayro

Znalec
V tom pripade by tam meli konecne soupnout sklad budov.Protoze podmiňovat vystavbu budov vystavbou jinych budov nebo silnic a zaroven neumoznit efektivni prestavbu mesta by tu hru dost stizilo.
 

DeletedUser3370

Host
Proč? Na okraji města postavíš chtěnou budovu a k ní přivedeš novou silnici. K přestavbě města nemusí dojít. Přece nebudeš cpát továrnu na tanky vedle Radnice, vždyť by se tam nedalo pracovat :)
 

DeletedUser5476

Host
Proč ne, vždyť v Egyptě to takhle řeší, aspoň by to nebylo daleko. ;)
 

DeletedUser2273

Host
Na blogu je ohlasena nova doba.Unas bude o 2 tyzdne.Inak ju spustaju uz buduci tyzden.Co som cital cesta bude musiet byt postavena a bude novy system bojov,kedze pridu prelomove jednotky
 

DeletedUser

Host
Co myslíte že bude vyrábět továrna na vzducholodě? Jednotky nebo zásoby? Tu garáž bych tipoval na ty zásoby. Nevím teda jak se zmnění průběh boje.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru