Projekt - herní výzva

GENS35, (moje staré jméno) nově když to jde vystupuji jako DroneSpencer, vám představuje nový projekt přímo a velmi úzce související s touto hrou.

Tento projekt je menší výzva, může se do ní zapojit každý z vás.

Pravidla:
1) Založit nové město (klidně i na existujícím účtě s jinými městy).
2) Město musí zůstat v základním tvaru, tj 16 x 16 políček, po celou dobu trvání vaší výzvy a jediné rozšíření tuto výzvu prohraje. (tzn, nesmíte používat rozšíření).
3) Nalezněte způsob, jak během výzvy nepoužívat premiovou měnu (tu si používejte ve vašem hlavním městě) použití diamantů pro výzvu, způsobí její prohru(vyjíma mise na začátku).
4) Pokuste se lid udržet spokojený nebo povzbuzený (červený smajlík není prohrou výzvy).
5) dosáhněte konce výzkumného stromu.

Tímto prosím hráče,kteří:
nemají co říct k této výzvě kterou podstupuji,
nebo se ji nechtějí zúčastnit,
případně nemají žádný dotaz,
aby toto téma ignorovali, v opačném případě jste vítáni v komentářích.

Záznam z výzvy:
Doba bronzová, DEN 1. vše někde začíná...
a.png
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Mno, bez dia a s takto omezeným prostorem to potrvá 5-6 let každodenního hraní během kterých se výzkum posune ještě dál a možná znemožní splnění.

Krom toho bych rád poukázal na základní nedostatek ve tvých pravidlech - během tutoriálu na začátku každého města MUSÍŠ totiž koupit minimálně 1 budovu za premiovou měnu. čili každý kdo se v téhle výzvě dostane za tutoriál jako by prohrál. ;)

BTW: vidím ve tvém obrázku dlouhý dům. Ten jinak než za premiovou měnu nepostavíš.
 
Mno, bez dia a s takto omezeným prostorem to potrvá 5-6 let každodenního hraní během kterých se výzkum posune ještě dál a možná znemožní splnění.

Krom toho bych rád poukázal na základní nedostatek ve tvých pravidlech - během tutoriálu na začátku každého města MUSÍŠ totiž koupit minimálně 1 budovu za premiovou měnu. čili každý kdo se v téhle výzvě dostane za tutoriál jako by prohrál. ;)

BTW: vidím ve tvém obrázku dlouhý dům. Ten jinak než za premiovou měnu nepostavíš.
je tam uvedená výjimka čti si je pořádně
 

sir mcbacon

Komentátor
Souhlas s Lordem, to potrvá strašně dlouho, těch pět let je minimum. A když budu chtít postavit třba alcatraz, který se mi bude hodit, tak mám prostor 10x7 hned plný. K tomu arc, 7x5 a innovation tower, abych všude nestavěl domy, dalšch 6x6. A co teprv eventovky? Každý rok je eventů několik, bez budov z nich si pořádně nejde zvýšit výběr FP z města. Neříkám, že je to nemožné, ale clověka to po půl roce omrzí a vykašle se na to. Můj osobní tip je, že než bych to dokončil, přijde ještě asi 10 ér a bez rozšíření by se mi výzva posouvala do nekonečna.
 
Souhlas s Lordem, to potrvá strašně dlouho, těch pět let je minimum. A když budu chtít postavit třba alcatraz, který se mi bude hodit, tak mám prostor 10x7 hned plný. K tomu arc, 7x5 a innovation tower, abych všude nestavěl domy, dalšch 6x6. A co teprv eventovky? Každý rok je eventů několik, bez budov z nich si pořádně nejde zvýšit výběr FP z města. Neříkám, že je to nemožné, ale clověka to po půl roce omrzí a vykašle se na to. Můj osobní tip je, že než bych to dokončil, přijde ještě asi 10 ér a bez rozšíření by se mi výzva posouvala do nekonečna.

já také neříkám, že to bude hned :D
hlavní město kde jsem 1x - 2x za den protože vše už jede skoro samo
sekundární město, z nějž dělám studánkovou farmu pro hlavní město jede taktéž samo
takže si říkám,co nezkusit aplikovat zkušenosti a nezkusit toto... :D
 
Naposledy upraveno:
Je tady druhý den. Nebojte se, nebudu sem dávat obrázky každej den(snad), to jen teď ze začátku, kdy se to bude hodně měnit...

Aktualizace a pokrok v mojí herní výzvě:
1) Nahrazení všech obytných budov za domy na kůlech.
2) Nahrazení všech výroben za kovárny.
3) Armádu aktuálně tvoří 2-krát kasárna kopiníků (4 sloty / budova), 2-krát kasárna prakovníků (3 sloty / budova), 1-krát stáj jezdců (2 sloty/budova).
4) Omezení dekorací na nezbytné minimum bez potřeby motivace.
5) Obsazení všech provincií na mapě, které předcházejí dobu železnou.
6) Postavení věštkyně z Delf, pomocníka s kladívky do začátku (edited)

Záznam z výzvy:
Doba bronzová, DEN 2. začátky nejsou lehké, moji občané jsou buďto v armádě, nebo kováři, nebo každý 12. je žebrákem.
(b.png
 
Naposledy upraveno:
Je tady třetí den. Moje původní tvrzení, že zde nebudou denně obrázky z pokroku v této výzvě zatím nenabývají pravdivostní tvrzení 1. Stále jsou v pravdivostním tvrzení Non-pravda, neboť i při tomto drobném přestavení města sem přidávám nový pokrok

Aktualizace a pokrok v mojí herní výzvě:
1) Nahrazení všech dekorací za jedinou - školu. Ta spolu s věštkyní na levelu 1 dává aktuálně o 10 více spokojenosti než je potřeba na 120% produkce
2) Drobné přesuny budov ve městě, vzhledem k bodu 1 a nutnosti umístění této budovy.
3) Finance města na uspokojující úrovni (15k mincí 20k kladívek)
4) Nezaměstnanost města klesla na 9%
5) Úprava armády v počtu kasáren kopiníku (-1) a válečníků (+1)

Plány do budoucna:
1) Postavit alespoň jednu výrobnu na zboží do začátku května...

Záznam z výzvy:
Doba bronzová, DEN 3. Přípravy na produkci zboží jsou v plném proudu, připadám si jako bych počítal kvantovou fyziku.
c.png

Úvaha:

Při produkci 182 mincí za 15 minut a tedy 728 / hod a zároveň při produkci 418 kladívek /hod, se poté, co přejdu do železné doby a budu potřebovat jen polovinu domů s podobnou produkcí na 15 min. a tedy 364 mincí za hodinu a 418 kladívek za hodinu znamená, dostatečnou produkci pro 2 výrobny z doby bronzové nebo jednu z doby železné při nějakém tom zisku na plnění misí a rekrutování vojáků v hrubém odhadu.

Plnou matematikou:
Pokud by bylo potřeba živit 2x BEGP při aktivaci 2x 8h + 1x 4h(ráno,odpoledne,večer) a tedy ceně 1000 zlata+kladívek,
Pokud by bylo potřeba živit 2x IEGP při aktivaci 2x 8h + 1x 4h(ráno,odpoledne,večer) a tedy ceně 2000 zlata+kladívek,

pak by při každém hodinovém výběru byla produkce 3640 minci a 4180 kladívek na 10 hodin mne bude zbývat 640 mincí a 1180 kladívek na libovolné hospodaření každý den.
 
Je na čase na čtvrté prohlášení, tentokrát opravdu bez obrázku a velmi stručně.

Aktualizace a pokrok v mojí herní výzvě:
1) Odemčení všech potřebných výzkumů v době bronzové (uzamčeno zůstává Růst, Tesařská práce a řemeslo) Ano na mapě se poštěstilo a oba boosty jsou z jednoho okna výzkumu
2) Pokrok na mapě provincií. Obsazení prvních dvou provincií doby železné (věž a první zdroj na zboží), zároveň prozkoumání následující dvojice provincií a odhalení druhého zdroje. Zde plánuji odemknout jen jeden a postavit jej 2x a obchodovat vše přes tento zdroj zboží, vzhledem k velikosti výroben.
3) Městská kasa je o 5000 mincí a o 50% kladívek oproti včerejším datům bohatší
4) Splnění dvou misí které mne daly 2 x 20, celkem 40 zboží doby železné. (toto bude nutné výhodně využít a překoupit tak, abych mohl produkovat výhodně)

Plány do budoucna:
1) Postavit alespoň jednu výrobnu na zboží do začátku května...

Zítra možná již v době železné...
Hlášení ukončeno
 
Je tady pátý den.

Aktualizace a pokrok v mojí herní výzvě:
1)Přestavění domů na nové
2)Přidání kasáren vojáků 2x. (namísto 1x kopiníků a 1x prakovníků.)
3)Postavení 2x výrobny mramoru
4) Reorganizace struktury města

Plány do budoucna:
1) Dosáhnout na výrobu na železo
2) Zabrat na mapě 3. provincii doby železné a aktivovat boost na železo

Záznam z výzvy:
Doba železná, DEN 5. Éra Antiky, krásných staveb a krutých trestů...
d.png
 
Naposledy upraveno:
Mám pár otázek
1)Jak chceš zjistit jestli nepoužívám diamanty?
2)Můžu tu výzvu hrát na betě?
3)Dosáhnout konce výzkumného stromu znamená aktuálně vyzkoumat Právní ustanovení pro vesmírné cestování nebo vyzkoumat všechny výzkumy?
 
Mám pár otázek
1)Jak chceš zjistit jestli nepoužívám diamanty?
2)Můžu tu výzvu hrát na betě?
3)Dosáhnout konce výzkumného stromu znamená aktuálně vyzkoumat Právní ustanovení pro vesmírné cestování nebo vyzkoumat všechny výzkumy?

Diamanty jsou tvoje poctivost... to ověřit nejde (ale je kravina plácat je ve výzvě a nemít z nich užitek v hlavním městě)
pokud beta funguje přesně totožně jako klasická hra, tak ano, jediné co je stálou podmínkou je 16 x 16 (kdyby jsi ale měl volný místo na cz5 oficiálním serveru, tak bych tě vzal mezi sebe) a samozřejmě nepoužívání diamantů ... viz výše
konec stromu znamená právní ustanovení
 
Naposledy upraveno:
Den šestý je na svém konci...
Aktualizace k dnešnímu datu není žádná velká rozsáhlá kupa informací.
1) Pokrok na stromu výzkumu
2) Zabrán další sektor provincie s železem
3) Dorovnání velké části financí města do stavu před přestavbou na nové domy
 
Den sedmý je za námi.
Aktualizace a stručné informace k probíhajícímu projektu

1) město se nezměnilo, pouze zboží a nějaké ty mince a kladívka
2) mapa zůstala stejná i sektory v provinciích
3) strom výzkum se o trochu posunul

4) můj cíl je do zítra, respektivě behem zítřka dokončit svoje dlouhodobé plány, zabrat provincii na železo, začít jej produkovat a bojovat v eventu o tulákovny...
 
Osm dní od začátku toho šílenství... jo celej lockdown během toho COBID šílenství mne leze na mozek, je to potřeba, neříkám že ne, ale nesnáším to dobře...
Každopádně je čas na pravidelnou aktualizaci...

Aktualizace a pokrok v mojí herní výzvě:
1) Nahrazení kováren (12*38 / h ) za řezníky (4x160 / h) a tedy o 184 kladívek na hodinu zvýšená produkce
2) Překonání dalších pár bodů na stromě výzkumu
3) Zabrání provincie s druhým bonusem doby železné, a tedy třetí provincie za železnou éru celkem
4) Zbourání jedné mramorové výroby a nahrazení jí železnou slévárnou
5) Nahrazení taškových domů za rezidence
6) Přidání druhé školy a jednoho vítězného oblouku pro uspokojení lidu

Plány do budoucna:
1) Vytáhnout věštkyni s Delf na úroveň 4 a pokrýt spokojenost (přestože se normálně věštkyně nelevelí)
2) Získat tulákovnu a zmenšení alespoň v počtu 1x od každého ze tří plánovaných v tomto eventu (5.5.)
3) Nahradit jezdce za lepší jednotky
4) Doplnit kasu na minimálně 50 000 od každého

Záznam z výzvy:
Doba železná, DEN 8. Konečně moji občané nebudou vegetariáni, řezníci dorazili do města ve velkém*. Vzdělání je k dispozici ve velkém, díky dvojí škole a také místo na oslavy pod vítězným obloukem je zajištěno. Vzhledem k zákázu používání diamantů pro tuto výzvu je jedinou nadějí na zisk amfiteátru, který chci event a nebo expedice.

e.png
* řezníci zde zatím svoje prodejny staví
 

JOSEF 70

Psavec
Můj odhad stavu města za 2 měsíce--Radnice+ ARC a Alcatraz i Frontenac za výz body-- jedny kasárny,pár domů--všechno zboží za výz body a z opakujících se úkolu kladívka-jednotvárné syslení výz bodů na zvedání VB.....
 
Naposledy upraveno:
Nahoru