Psohlavci

DeletedUser

Host
Cech přijímá (minimální počet bodů 1500), hledáme aktivní hráče, kteří jsou ochotni pomáhat, bojovat za cech (až bude umožněno :) a přitom si tuto hru užívat jako dobrou zábavu.

Psohlavci je historický román Aloise Jiráska. "Psohlavci" je přezdívka Chodů.
Je to hluboce lidský a umělecky pravdivý obraz boje prostých českých lidí proti poddanství a útisku. Je to touha lidu po svobodném a rovnoprávném životě; zároveň v mistrovské zkratce zpodobňuje ušlechtilý odboj někdejších chodských strážců hranic proti tyranskému představiteli cizácké šlechty, Maxmiliánu Lammingerovi z Albenreuthu, v jedné z nejsmutnějších epoch našich dějin, na sklonku 17. století.

Za starodávna byly našemu Království českému přirozenou a mocnou hradbou hluboké lesy, jež od hřebenů hraničních hor na mnoho mil do vnitra země se rozkládaly.

Stráže zvláště k tomu určené střehly přechody vedoucí tím pomezným hvozdem, opatrujíce zároveň brány zemské, stálé to tvrze a hradby, zřízené na ochranu stezek při hranicích.

Ponenáhlu, zvláště za 13. století, kdy cizí osadníci valem k nám se hrnuli, sami králové naši přestali šetřiti lesů hraničných jako ohrady zemské a dávali cizincům mýtiti část po části. Nejdéle a nejlépe zachoval se pomezný hvozd na straně západní proti Bavorům, na svazích i na úpatí velikolepé Šumavy. Část její a nejdůležitější cesty, vedoucí tudy od Domažlic do Němec, opatrovali od nepaměti Chodové, lid jadrný, otužilý, postavy statečné, mysli udatné.

Chceme jíti v jejich šlépějích, přidej se k nám a pomož nám střežit naše království v této hře, tím, že se k nám přidáš!!!
 

DeletedUser

Host
Ahoj rád bych se stal členem vašeho cehu.Je to skvělá hra registrovanej jsem pár týdnů bodů mám zatím 2000.V rámci možností se dá říct že jsem on line každej den.Jsem z Karlovarskýho kraje ale Chodsko mám rád znám to tam od Domažlic Trhanova Klenčí Postřekova Újezda Čerchova atd....tak dej vědět měj se ahoj Fajfy.
 

DeletedUser

Host
Nábor hráčů je v plném proudu, máš-li chuť a zájem spojit své síly se zkušenými harcovníky online her, napiš si o pozvánku.


Hledáš funkční cech?

co lze získat:
- aktuální informace o hře (novinky z připrav, updatu)
- podporu zkušených hráčů (online hry jsou náš svět )
- náskok před ostatními ( tým aktivních hráčů )

co očekáváme:
- aktivní přístup ke hře (bez práce nejsou koláče)
- týmový duch (jak pravý klasik, ..."jeden za všechny, všichni na jedno")
- komunikativnost na fórech (zkrátka, dej o sobě vědět)


...neodkládej to čas běží a zima se blíží, "Cech Psohlavců" začal psát svou historii, buť i ty jeho součástí a staň se legendou.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ahoj rad by som sa pridal do vasho cechu.Volam sa ring of helt a mam 331 bodov a som 12553 v rebricku.
 

DeletedUser

Host
Ahoj

díky za zájem o vstup do cechu. Prosím napiš mi do soukromé pošty ve hře. Můj nick najdeš při prohlídce cechu Psohlavci.
Zdravím Morris
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1987

Host
Ahoj. Jmenuji si Gregory McCoy. Hraji již pár dní (3 084bodů), ale až nyní jsem se rozhodl pro tento krok. jestli Vaše nabídka ještě platí, rád bych nabídl své služby tomuto cechu.
 

DeletedUser

Host
Ahoj,hraji to zatím jen chvilku.Zkušenosti mám z jiných podobných her (Divoké kmeny,Travian,Evony,Grepolis....).Jsem tu denně,ve všední dny cca 8 hodin.V so a ne je to horší,ale odskočím sem tak každou hoďku.
Rád bych se zapojil do hry v cechu,který "hraje".
S pozdravem CrazyDog.
 
Nahoru