Questy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kayro

Znalec
Vim ze mi tu nikdo nemuze odpovedet ale presto nevite proc si Inno co se tyce questu jede porad to svoje?Proc napriklad po tom co si postavim 7 vezovych domu dostanu quest postav 7 vezovych domu nebo vlastni 10 vezovych domu.To mam ty domy zbourat a postavit znovu abych ziskal odmenu 120k.Na pristaveni tech tri nemam uz misto.Dalsi questy se me napriklad snazi natlacit nekam kam nechci.Vyrob svitidla treba ale ja tu budovu proste stavet nechci.Proc teda postup ve hre nepodminej splnenim urcitych questu.Abych chvilku po tom co postavim nakladatelstvi nedostal quest postav nakladatelstvi.Dobrou polovinu questu neplnim protoze sem je proste "predbeh".Asi se tu nema kritizovat inno ale questy jim proste nejdou krom eventů ty maji paradni.
 

DeletedUser5384

Host
Ahoj. Je pravda,že je dost úkolů,které postrádají logiku.Mě například donutil k přeskočení úkol POSTAV VŠECHNY VÝROBNÍ BUDOVY Z JEDNOHO VĚKU, Proboha,proč bych to dělal,když bonus mám jen na dvě?
Potom je poměrně dost úkolů,na které sis už odpověděl tím,žes je předběhl.Ty řady mají pevné pořadí,takže se může stát a stává,že cosi vyzkoumáš,ihned postavíš a teprv následně přijde úkol. Já třeba tuto zkušenost z C na D využil tak,že nestavím po vyzkoumání,ale teprv,když jsem k tomu úkolem vyzván.Což je případ všech kulturních budov. Pokud víš,že nějakou budovu prostě stavět nechceš,tak jedině přeskočit. Ty úkoly (převážně) nemají přímý vliv na hru,je to spíš hra ve hře.
 

Kayro

Znalec
Zda se mi to nebo opakujici se questy po zakonceni vyzkumu jsou prakticky totozne s questy z prumysloveho veku jen se vztahuji k budovam z doby pokroku?Premyslel jsem jak neco takoveho okomentovat a nedostat ban ale na zadna slusna slova jsem neprisel.Je to naprosty vysmech.Kdyby jich alespon nebylo pet a pul a dve tretiny se nevztahovalo k budovam ktere vubec nemam.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru