Rabování budov - realitčtejší možnosti

Pro jaké jste možnosti?

  • Za opravu by se muselo zaplatit

    Hlasy: 0 0,0%
  • Rabovaná budova by ubírala spokojenost

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    12

Daniel V.

Psavec
Současný stav: Po rabování jde budova opravit, nic víc.
Nápad: Realitčtejší by bylo muset za opravu zaplatit, rabovaná budova by ubírala spokojenost, rabovaná budova by "hořela".
Hledal jsem zde na fóru: Ano, vím že tu takového bylo ale já sem přidal další možnosti

Detail nápadu: Po rabování by se muselo zaplatit mincemi a zásobami (pokud by hráč neměl tolik zásob, nemohl by budovu opravit) rabovaná budova by ubírala spokojenost a "hořela" by, resp. aby normálně produkovala muselo by se zaplatit hlavními zdroji.
 

erza scarlet

Dopisovatel
PROTI
Nový hráč by taky mohl mít ze života solidní peklo a pokročilému hráči je to zcela a úplně buřt. Mě někdo vyrabuje 1x za měsíc a musela bych zaplatit tak 1G!!!! peněz, abych si toho vůbec všimla. Jestli chce člověk pořádný stres, at kouká na ubývající políčka v cvc a nebo jde hrát Divoké kmeny. Tam může dostat wipe klidně přes noc
 

erza scarlet

Dopisovatel
Pro mě je nový hráč tak nějak do raného středověku včetně.
Jako upřímně mě je to jedno, páč se mě to nijak nedotkne. Museli by mi napařit na opravu forge body, aby mě to naštvalo. Goldy a nástroje pro mě nemají význam. Proč tedy takovou úpravu? A čeho se tím má vlastně dosáhnout?
Jaký je účel této změny? Kosmetická? Logická? Zábavná? Boost rabování? nebo prostě jen otravná?
 

Borat

Člen
Minule jsem "vesele" raboval v průmyslu slabé hráče. Obranné armády žádné. Zisk pro mě 0. Co mě dostalo, plno hráčů staví továrny, aniž má pro ně suroviny. Pracně vyrábí 1 či 2 ks zboží. Jak se s takovou taktikou dostane někdo až do průmyslu?

Vylepšovat rabování nemá smysl, pokud rabují hráči s 300% na armádě. V jedné době stojí proti sobě hráči s diametrálně rozdílnou úrovní. A ti slabí, potřebují spíš zaškolit a ne potopit za doprovodu efektů "ničení". ;)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Vyrábět zboží bez bonusu se vyplatí tak max v bronzu kdy hráč např ještě nemá dost přátel na obchod nebo aktivní sousedy, a na výzkum je potřeba jen pár desítek kusů zboží. Od železa se ale výroba zboží bez bonusu absolutně nevyplatí.
 

dudasek

Znalec
blbost-vyrabování stačí...dost hráčů si stěžuje,že je tutoriál nepřipravil a stávají se obětmi "dravců"...takhle s tím noví hráči hned seknou a INNO přijde o čísla...
 
Nahoru