Rail gun

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hujjik

Komentátor
  • Svět: Brisgard
  • Prohlížeč a verze: Android, Firefox 38.0.1
  • Popis chyby: Silostřela nefunguje
  • Jak často se chyba vyskytuje: vždy
  • Detail chyby: Silostřela Railgunu nefunguje tak jak má. Teoreticky by na ní neměly platit žádné obrané schopnosti, reaktivní pancíř na ní ale funguje. Odhad požkození před útokem se zobrazuje vpořádku (třeba 8-9), po zásahu tankového vznášedla ale odečte maximálně 4 body požkození. (To už je lepší MW jednotka z doby zítra, ta aspoň střílela každé kolo).
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

hujjik

Komentátor
Pročítal jsem detaily aktualizace 1.65, která se nahraje nejbližší úterý 1.12.2015 a chyba by tam už měla být opravena.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
chyba by měla být odstraněna.
Pakliže to někomu ještě zlobí, prosím o report.
 

DeletedUser11457

Host
ahoj, našel jsem další chybu railgunu.
když jsem zaútočil na nepřítele railguny a on měl v obraně helikoptéru, nemohl jsem střílet - stáhl jsem se. nicméně soused mě napadl v kombinaci 1 railgun + 7 tuláků, samotný railgun mi na můj dron útočit nemohl, nicméně předělaní tuláci na railgun už ano.
testovali jsme to v cechu se stejným výsledkem.
takže jaká je správná varianta? dron - letecká, nezranitelná artilerií, railgun - arty, nicméně silostřela ruší veškeré obranné bonusy.
v tomto případě se přikláním k tomu, že by railgun na letecké střílet neměl, protože to není obranný bonus, ale vlastnost.
 

DeletedUser3814

Host
mám stejnou chybu. jakmile mám v týmu tuláky, tak můj rail gun nemůže vystřelit. někdy nemůže vystřelit na určité jednotky, ted například vůbec nemohl. teprve po dalším kole vystřelit jde. už mě ta chyba začíná docela štvát.l systém jakým se na foe řeší chyby je oproti elvanaru zoufale neefektivní a každý tu na to nejspíš dlabe.
 

Henzis

Znalec
Tak railgun střílí vždy jen co druhé kolo. V kole kdy nestřílí se může jen pohnout.

Má vlastnost dobití (Střílí při každém druhém obratu)
 

DeletedUser3814

Host
omg samozřejmě že víme že střílí každé druhé kolo. jde o to, že když se promění z tuláka a jde na řadu, ta první proměněný rail gun nevstřelí na létající a maskující se objekty. další tulák už tuto chybu nemá. je to s železnou pravidleností, ne jednou už jsem kvůli tomu měla velké ztráty v boji protože jsem tu jednotku prostě musela přeskočit. tohle s dobíjením nemá nic společného!!!
 

Henzis

Znalec
Teď sem si to testoval. Nejde o první proměněný Railgun, ale ten co je jako první na řadě z proměněného tuláka (aspoň u mě). Nevystřelil na létající ale na jiný objekt ano, takže mohl útočit.

Jestli to může ještě někdo potvrdit, budu rád.
 

DeletedUser3814

Host
ano to je ta chyba. nevystřelil na létající objekt a týká se to i hejna dronů. druhý proměněný tulák už na ně normálě útočí. je to regulérní chyba.
 

DeletedUser11635

Host
Chyba je stále platná. Týká se pouze první střely a pouze při hraní manuálně. Pokud má někdo v obraně jakoukoli jednotku, která normálně nedovolí zásah dělostřelectvem, nelze prvním railem na tuto manuálně vystřelit (na automat však ano). Po první střele (do jiného nepřítele než létajícího či skrytého) již vše OK.

  • Svět: B
  • Prohlížeč a verze: Chrome
  • Popis chyby: 1 silostřela Railu manuálním bojem nelze do skrytého či létajícího nepřítele
  • Screenshoty: ne
  • Jak často se chyba vyskytuje: vždy
  • Detail chyby: viz výše
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: zde
 

DeletedUser

Host
Chyba premeneneho tulaka je hlasena uz dva mesice a oprava? Na svateho Dyndy ....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru