rail gun

DeletedUser12151

Host
ahoj,rád bych nahlásil chybu,že rail gun při utrženém požkození uděluje menší požkození protivníkovi, popsal bych to tak,že s chová jako zasažený žárem když požkození obdržel od jednotky,která žár neuděluje. Tato chyba se obejvuje již dlouho,ale trvalo mi delší dobu než jsem si to potvrdil po zkušenostech z bojů. Vyzkoušejte, takový rail gun si dokonce nese toto chování i v druhé vlně, tedy když se přemění z tuláka,který je požkozený z předchozí bitvy. Sluduji to hlavně při ůtoku na satelitní navádeč a průzkumného jezdce, to jsou jednotky s bonusem proti dělu a když útočím nezasaženým gunem tak ji sestřelím na 2 rány, s požkozeným od jakékoliv jednotky na 3 a když má poslední život i na 4 rány..
 

DeletedUser11823

Host
Všechny jednotky, když jsou poškozené, způsobují menší zranění. Tak to bylo vždycky, pokud se nepletu :)
Ostatně, ty, když budeš mít kulku v ruce, taky budeš střílet míň přesně ;-)
 

DeletedUser12151

Host
U jine jednotky jsem se toho nevsiml, napriklad tanku proti strelecke, tohle neni realita, ale hra, delo zije a strily a tak by melo udelovat pozkozeni stejne jako kdyz ma 10 zivotu, nechapu proc se to pak promitne i do druhe vlny. Podle me je to chyba, v tom pripade schopnost zar je schopnost uplne zbytecna.
 

Zelda

Člen
Tohle chyba určitě není a navíc to tak funguje odjakživa. Jen se to víc projevuje u jednotek s vyšším poškozením. Pokud by jednotka působila pořád stejné poškození bez ohledu na zdraví, pak by byl boj mnohem obtížnější, protože takový nepřátelský rail s 1 životem by ti udělal v armádě slušnou paseku (stejnou jako by byl zcela nepoškozený).
 

DeletedUser11823

Host
Než přišlo pravidlo "vždy minimálně jeden život zranění", dalo se na tomhle dokonce dost těžit... Například místo zabití 4 jednotek (8 útoků, zranění 8-9) jsem 8 zranil, a všechny pak vracely 0-1... Obvykle 0... Krásně se tim jely boje bez škrábnutí i bez tuláků :)
A do druhé vlny se to taky logicky musí promítnout. Zranění se mezi boji zázračně nevyléčí, když "nemáš odpočinek" (nebo diamanty) :)
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj, diky za odpovedi, nikdy jsem si toho nevsiml, az v EX. Takze pro me je to po tech letech hrani novinka :)
 
Nahoru