rebalanc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2237
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2237

Host
proc jsme prestavovali mesto? jestli jsem to dobre pochopil tak nejaky domy maji pristat (pokud nekdo mel moredrapy za dia)v invetari za to ze jsme to prestaveli ale pokud vy udelate rebalanc tak abych mohl neco udelat dal s mestem tak ho musim prestavet uz ted protoze po vasem rebalancu mi bude chybet 18 000 obyvatel a kdyz se dostanu do minusu tak nebudu moct bourat, takze musim s prestavbou uz ted a pak mi budou nejaky baraky jako kompenzace nebo nahrada za puvodni prestavbu k prdu a jen budou prekazet v inventari.
Prestavba byla kvuli uspore mista to ze budeme muset předelat mesto znovu me je tak nejak jedno na ucte je toho dost ale misto neni. kdyby se upravilo jen to kolik se bude sklizet tak ok ale tohle je podpasovka. jsem zklaman. :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sams999

Turista
Naprostý souhlas s mateskingem. Převoral jsem celý město, vyházel moředrapy, nahradil křišťálem a díky úspoře místa postavil nové budovy. To teď mám všechno smazat a čekat? Rozšíření k dispozici ve 4 ledovce jedno za provincii, za medaile nic, a litr dia za jedno???
Co takhle přehodnotit nevyváženost cest, nejsou dva proudy náhodou málo?
 

DeletedUser2237

Host
a nebude to trochu pozde resit? ja uz zacal s prestavbou zpet a je to teda masakr. :-(
 
...to si děláte srandu? a co jako s tím? mám si nakoupit spoustu dia a rozšířit si pole, abych mohl udělat kompletní změnu města? To se raději vykašlu na celou hru...
 

DeletedUser12133

Host
Rebalanc je kolosální kravina. A že může současný stav zničit vyvážení celé hry? Co to je za blbost? Hlavně, že v Ledové budoucnosti jsou dvě obytné stavby za diamanty + teď ještě rebalanc. Tomu fakt říkám vyváženost.
 

Karol19097

Turista
Co tak si zkontrolovat, co se vypouští do světa před tím než se podle toho všichni zařídí a ne až XY týdnů po tom, co mají všichni přestavěná města, prodané moředrapy, hotely na stromech apod?
A diskuze bude s aktualizací..jo, to nám ta diskuze bude na hodně..
Ostatně jako v podstatě každá.. Diskutovat můžeme a vesměs je to všechno, co se dá dělat.
 

DeletedUser

Host
uhmm zasveti ma niekto do problemu ze o co tu ide? pretoze na nasom fore je uz centimeter hruba vrstva prachu a tvoria sa pavuciny :D
 

DeletedUser8605

Host
tak to je fakt hustý, podstatných nevyvážení tu je tuna a to hlavně ve VB a to nikoho netrápí. ale to, že by člověk mohl přijít k pár mincím, což při vzrůstající ceně při nákupu FB není vůbec na škodu a může tak nějak postavit normálně město při zanedbatelném množství rozšíření co bylo v ledovce vydáno je taky hroznej prolém. začínám mít pocit, že programátoři jsou stádo lidí co neumí počítat do pěti, co tu hru vůbec nehrají a tudíž vůbec nemají potuchy, jak tu hru nastavovat a je jen se vždy podívají z okna a něco tam hodí ....
 

DeletedUser8605

Host
jo a co takto podstatnou zprávu hodit včas do pošty, když už tam musí být info o každým prdlým eventu, kterej na člověka vyskočí dřív než ta pošta o něm ? myslíte že každej čte fórum, nebo sleduje ty novinky ? mě když naběhne obrazovka foe, tak to mám někde dole, že to ani v podstatě nevidím a hned klikám na přihlašování
 

Svatej

Legenda
Tady se toho zase sešlo :D to si jeden fakt počte...
Naprostý souhlas s mateskingem. Převoral jsem celý město, vyházel moředrapy, nahradil křišťálem a díky úspoře místa postavil nové budovy. To teď mám všechno smazat a čekat? Rozšíření k dispozici ve 4 ledovce jedno za provincii, za medaile nic, a litr dia za jedno???
Co takhle přehodnotit nevyváženost cest, nejsou dva proudy náhodou málo?
Podle mě je v ledovce dvouproud málo, naprosto s tebou souhlasím, škoda že nejsem vývojář Innogames, jinak už bych to hned zavedl! :D
Jinak, město ti v klidu přežije i bez přestavby. Prostě počkej až to vydají, až ti přijdou smazané moředrapy do inventáře, prodej pár dílen/skladů, přestav město, postav zpátky dílny/sklady... Ztratíš výrobu za cca 15 hodin maximálně... hrůza, horor. Hirošima hadr! :p
a nebude to trochu pozde resit? ja uz zacal s prestavbou zpet a je to teda masakr. :-(
A co na tom vlastně chceš řešit? stejně nic nezměníš. Buď rád že si hráči tlakem na komunitní managery na nejvýnosnějších mutacích vynutili návrat moředrapů. :) V původním plánu to nebylo;)
...to si děláte srandu? a co jako s tím? mám si nakoupit spoustu dia a rozšířit si pole, abych mohl udělat kompletní změnu města? To se raději vykašlu na celou hru...
Odpověděl bych totéž co Sams999, ale pochybuju že by to něčemu pomohlo. Užij si RL a hodně štěstí. :)
Rebalanc je kolosální kravina. A že může současný stav zničit vyvážení celé hry? Co to je za blbost? Hlavně, že v Ledové budoucnosti jsou dvě obytné stavby za diamanty + teď ještě rebalanc. Tomu fakt říkám vyváženost.
Rebalanc je jenom pro hráče přijatelná lež. :)
Představ si, kdyby napsali pravdu:
"Náš průzkum trhu ukázal, že když teď znevýhodníme vily, zapůsobí to krátkodobě na trhu s diamantama v náš prospěch"
Stačí číst mezi řádky... Ostatně, innogames už v minulosti podobným způsobem vysávala hráčské kapsy a vždy to fungovalo :) proč by s tím přestávaly že? :p
tak to je fakt hustý, podstatných nevyvážení tu je tuna a to hlavně ve VB a to nikoho netrápí. ale to, že by člověk mohl přijít k pár mincím, což při vzrůstající ceně při nákupu FB není vůbec na škodu a může tak nějak postavit normálně město při zanedbatelném množství rozšíření co bylo v ledovce vydáno je taky hroznej prolém. začínám mít pocit, že programátoři jsou stádo lidí co neumí počítat do pěti, co tu hru vůbec nehrají a tudíž vůbec nemají potuchy, jak tu hru nastavovat a je jen se vždy podívají z okna a něco tam hodí ....
Programátoři za nic nemohou, ti jen programují, vyváženost hry má na starosti developerský tým. :)
Zbytek viz odpověď pro Honzzin. :)
jo a co takto podstatnou zprávu hodit včas do pošty, když už tam musí být info o každým prdlým eventu, kterej na člověka vyskočí dřív než ta pošta o něm ? myslíte že každej čte fórum, nebo sleduje ty novinky ? mě když naběhne obrazovka foe, tak to mám někde dole, že to ani v podstatě nevidím a hned klikám na přihlašování
Fórum je plnou součástí hry. Dokonce i přímo v herním rozhraní máš ikonu, která tě na fórum přesměruje. Sledovat fórum má své výhody (včetně herních) Že to většina hráčů nechápe/ignoruje, to přece není vina CZ FoE týmu ani developerů... "Každý svého štěstí škůdcem.";)
Jinak, kdo říká že žádné oznámení do hry určitě na 100% nebude? To je pokud vím, na rozhodnutí CZ týmu, který se ještě může rozhodnout takové oznámení do hry dát. ;)
 

Svatej

Legenda
No tak promiň Henzi :D Chtěl jsem tím říct, že CZ tým může rozeslat herní upozornění i na základě vlastního rozhodnutí. :) Nezávisle na jiných herních mutacích.
 

DeletedUser11317

Host
Oznámení do hry o této události je už naplánováno, takže i ti, co tady nechodí, se vše dozví ;)
 

DeletedUser12133

Host
A jen tak mimochodem...Ví někdo, co se stane, když si někdo město nepřestaví a dostane se s počtem dostupných obyvatel do mínusu? :D
 

DeletedUser

Host
krok od inno se mi moc nelíbí (byť jsem neměl postavenu ani jednu křišťálovou vilu a vůbec se mě to nedotkne), protože měli dost času to odladit. na co teda mají beta? o_O
na druhé straně se mi ale taky nelíbí ... ani v jednom vlákně jsem neviděl větu: tak budu muset začít levelovat kapitol, innovation nebo habitat, čili budovy, které dávají populaci. pro ilustraci dávám odkaz na innovation http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Innovation_Tower a každý ať si spočítá, co by pro to měl udělat ;)
 

DeletedUser12887

Host
Tohle je nepříjemné, naštěstí mám jen jednu jedinou křišťálovou vilu, jako bych měl předtím křišťálovou kouli a zbytečně tuhle budovu nestavěl.
 

sams999

Turista
Tady se toho zase sešlo :D to si jeden fakt počte...

Jinak, město ti v klidu přežije i bez přestavby. Prostě počkej až to vydají, až ti přijdou smazané moředrapy do inventáře, prodej pár dílen/skladů, přestav město, postav zpátky dílny/sklady... Ztratíš výrobu za cca 15 hodin maximálně... hrůza, horor. Hirošima hadr!

Stačí číst mezi řádky...

Ale to víš, že umím číst mezi řádky a čteme to stejně. ;) Ale tak nějak si myslím, že pro "sdělte nám svůj názor" fórum je a tak jsem se ozval.
Mě to bude stát jen asi -9000 lidí a něco na zlatu. Nejde o to, že ztratím 15 hodin výroby. Tak zruším dílny, na které jsem díky přestavbě dosáhl (místo) a vrátím to o krok zpět, budu vydělávat méně, stejně jako před křišťálem.
Sice mohu být nasrtvaný z toho, že přestavba zpět bude bolet, že to mohli vyřešit elegantněji (třeba je vrátit před aktualizací a ulehčit tak přestavbu kvůli potřebnému místu), ale asi to hlavní je, že tím zkrátka znevýhodnili některé hráče proti ostatním.
A teď lobbing, určitě naslouchají: Co takhle způsobené trable kompenzovat, třeba pár DIA :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru