Recenze-Abdallah

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj, už dlouho jsem hledal nějakou hru pro volný čas. Rád hraji hry na způsob středověké doby a myslím že tato hra je přímo perfektní nejen že tam jsou i animace ale máte tam na výběr mnoho funkcí a staveb. Tato hra se ani moc nepodobá nějaké hře přes prohlížeč když jsme narazil na vaši hru tak jsem byl překvapen funkcemi a stylem hraní této hry jsem rád že jsem našel tuto hru s kamarády jsem si řekli že hledáme nějakou hru super hru a myslím že toto je ono. Velice zajímavé je jak se tam pochybují postavičky dělníků, obsazování nových území, skvělí přehled co na další krok k nové době pro tvoji osadu to nemá moc her. Na internetu je mnoho her s touto tématikou ale tato hra je konkurencí pro mnoho prohlížečovích her. Každý kdo hledá hru při které by se s přáteli pobavil tak si myslím že právě tato hra je jako stvořená pro hru mezi přáteli. Máš rád prohlížečové hry s tématikou středověku a vývoje lidské populace-?? Tato hra je něco co jsi dlouho hledal
bitvy s přáteli, obchodování,vývoj vojenských jednotek, obsazování nových území a mnohem více. Stačí abys věnoval registraci méně než 2 minuty a můžeš se pustit do válčení a budování respektu mezi tvými nepřáteli a rozšiřování tvého města. Zaregistruj se a začni hrát a budovat svoje Impérium v nové prohlížečové hře Forge of Empires. Čekáme na tebe neváhej a přidej se !
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru