Recenze - Barron

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3298
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3298

Host
Jako každý hráč Forge of Empires a taky tu asi mluvím i za ty co ho ještě nevyzkoušely že FoE je skvělá hra už kdysi byla jako První hra Divoké Kmeny tohle není žádná reklama ale od té doby se hodně změnilo bylo stále víc a víc browser her co chtěly získat první místo ale zatím žádná nebyla tak dobrý jako FoE dnes FoE podle mě má mít první místo je to velmi dobře udělané a je to ta správná strategie připomíná mi jako hra z facebooku ale má jen ten typ stavění ale je to podle mě dost podobné staré klasice Age of Empires 2 takže si myslím že tohle je jako mladší bratr hry AoE od firmy Microsoft Games a taky má podobný název ale to není důležité hlavně se mi líbí vylepšování budov a zpřístupnění nových věcí tato hra mě baví dodnes a nepřestane bavit ale škoda že v cechovém koutě si nemůžeme udělat vlastní cechovní hrad nebo ho vylepšit ale to není důležité je to skvělá hra a já dávám 10/10 takže to znamená SUPER!!! doufám že tato recenze zaujme jakožto hráče tak i Administrátory doufám že můžem očekávat i další nové věci v FoE s pozdravem a dobrou náladou že našel tuto skvělou hru Barron
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3298

Host
rád bych dodal že dobré pro tuto hru by bylo přidat obchody mezi cechy a taky online offline systém a vylepšování cechovního hradu diplomatický systém jako třeba spojenectví mezi cechama nepřátelství apod. a taky počet vojáků (kopiníci, vrhači kamenů apod.) v cechu apod. jinak bych to nechal jak to je ale drobné vylepšení by to potřebovalo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru