Recenze- Daunus

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Hra Forge of Empires mi po dlouhé době dala možnost si zahrát online hru s tématikou poměřit své síly v různých časových osách naší minulosti. Hráč si projde všemi základními dobami historie a zároveň si prověří svojí strategickou dovednost. Tato hra si zakládá jak na historické posloupnosti, tak i na tom, aby se přizpůsobila jednotlivým hráčům a hlavně jejich časové zásobě se odreagovat od běžného života. Vůči jiným hrám se dá tato strategie rozvrhnout i ve větším časovém horizontu a tím pádem je přístupná opravdu pro každého. Ve hře se mísí umění stavitelství s uměním války, ale zároveň si hráč musí rozmyslet jaké další pokroky jeho lidé mají vyzkoumají. Nejedná se tedy o hru jednoznačně založenou na válčení, nebo budování, ale na směsici všech těchto faktorů zabudovaných do jedné online hry, která přinese spoustu zážitků i vědomostí široké škále zúčastněných hráčů. Já osobně hraji hru pouze měsíc, ale do této doby jsem za celou svojí herní kariéru nenarazil na srovnatelnou online strategii s tématikou naší historie jako je právě Forgě of Empires.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru