Recenze - kucmister

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3278
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3278

Host
Áve. Především začnu tím, že musím tvůrce hry pochválit. Hrál jsem již hodně her tohoto typu (např.Grepolis,Travian,atd.), ale FoE mě mile překvapila nejen svou hratelností, ale i senzační grafikou. Musím tvůrcům hry poděkovat. :) Ve hře začínáte v době kamenné a postupně se propracováváte až do pozdního středověku. Hra vás naučí taktiku a i logické myšlení. FoE je velice chytlavá hra, protože když máte fantazii, tak můžete velet statečné armádě, která stojí vždy za vámi, ale můžete být i architekt a stavět dobová obydlí, dílny, vojenské budovy, atd.Shrnu to tu v pár bodech.Začnu kladnými: 1.Moc se mi líbí herní systém a výhody jednotlivých vojáků. 2.Jak jsem již zmiňoval.Grafika. 3.Možnost neustále vyzkoumávat a možnost dokupovat výzkumné body. A za 4.Jednoduchost. Není na tom nic složitého. Dokonce to hraje i moje mladší sestra :D, ale to sem nepatří. A teď zápory. Doufám, že nikoho neurazím, ale ještě je potřeba něco vylepšít. Tak 1.Někdy to během bitvy hodí hlášku o interní chybě. Znovunačtení nepomáhá. 2.Toto mi tam chybý - Není možnost válčit mezi jednotlivými cechy. Možná to zní jako hloupost, ale i jako dobrý nápad. A nakonec 3.Mrzí mě ti, co si na FoE vytvoří účet a po 5 minutách to vypnou se slovy:"To je kravina". Takovým lidem bych chtěl vzkázat, když už je to nebaví, tak ať si alespoň smažou účty. Dost mě to irituje. "Děkuji všem tvůrcům a vývojářům hry. Internet je cca 1 zettabajt velký, ale lepší hru, než je FoE, nenajdete. A pokud jsem někoho naštval svou recenzí, tak se omlouvám. Ale je to jen můj názor". kucmister
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru