Recenze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3112
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3112

Host
Nejde mi ani tak o Ty diamanty,ale o svůj názor.. Můj názor je takový,že hra se opravdu povedla,co se týká hratelnosti,ovládání a podobně.Jen mě netěší přístup podpory k hráčům.. Mám problém s aktivačním mailem a psal jsem na podporu a to dokonce 3x,ale ani jednou jsem se dočkal odpovědi nebo pomoci.Proto, pokud by bylo možné,sdělím svůj problém tady a pokuste se mi nějak pomoct
Můj problém spočívá vtom,že jsem neobdržel aktivační mail a tudíž mi chybí diamanty na rozšíření pozemku.A nejde ani kliknout na nové zaslání.Předm děkuji za radu,či vyřešení problému.Případné informace zasílejte na mail ferbi@seznam.cz a do předmětu napište prosím FoE díky
 

DeletedUser2298

Host
No nevím... já s podporou řešil problém 2x a pokaždé jsem byl s přístupem i rychlostí nadmíru spokojen... ten systém ticketů je celkem fajn a vidíš podle barevného čudlíku i v jakém stavu je tvůj dotaz/problém...
 

DeletedUser3112

Host
No,já jsem je kontaktoval 3x a neodpověděli mi ani jednou,tak nevím teda no :( Docela mě to štve ale :(
 

DeletedUser

Host
Tím, že napíšeš na herní podporu více tiketů se stejným problémem, nic neurychlíš. Herní podpora odpovídá většinou do 24 hodin, takže jak dlouho jsi na odpověď čekal?
 

DeletedUser

Host
Mě se to taky stalo, ale stačí dát aby ti ho odeslali znova.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru