Recenzia - Urkesten

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím,
som Urkesten a Forge of Empires hrávam asi mesiac. Je to veľmi dobrá hra, dovoľujem si povedať, že je to najlepšia MMO v českom/slovenskom jazyku. Dostal som sa ku nej cez Divoké kmeny, v podstate som na ňu klikol len omylom. Páči sa mi na nej princíp odomykania nových budov za pomoci výskumov (zo začiatku som si myslel že body výskumu sa dajú kúpiť len za eurá :D), štýl boja je vo FoE oveľa lepší než v iných hrách ako napríklad v DK (tam sa dá len poslať armádu, ale nemôžete nijako ovplyvniť súboj), dostatok úloh, a to hlavné (od Ragua) a bonusové (od ostatných pomocníkov ako napríklad staviteľ - Fernikus,...), samozrejme dobre prepracované tvary budov a štýl výstavby mesta, zo čím je hlavne dokonalá grafika tejto hry. Taktiež ma zaujalo aj to že okrem normálnych surovín (mince a zásoby) sú tam aj tzv. skladové zásoby (predmety čo sa vyrábajú v skladoch ako napr. sklo, drevo, alabaster,...).Čo sa mi nepáči je štýl obchodov po poslednom update (nedá sa dať ponuka s nižšou sadzbou ako 0.5). Mne osobne tam chýbajú BB-kódy (dosť to obmedzuje napr. že sa nedá poslať v správe alebo na cechové fórum odkaz na hráča). Asi taká najfatálnejšia chyba je tam prístup k cechovému fóru, chýba mi pri náhľade na mesto políčko (napr. vedľa správ) "cechové fórum" ktoré by v prípade nového príspevku blikalo podobne, ako okno "Centrum správ". Ale vzhľadom k tomu, že táto hra je pomerne nová a je vo vývoji predpokladám, že to sa ešte upraví. To je asi všetko negatívne čo k tejto hre môžem dodať inak je to vynikajúca hra a je vidno že jej tvorcovia si na nej dali záležať.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru