Redukce času motivací a návštěv krčmy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13611

Host
Současný stav: Motivace a sednutí do krčmy 1x za 24 hodin

Nápad:
Redukce času na možnost motivace a návštěvy krčmy na 23 hodin nebo resetování možností motivací v určitou hodinu každý den.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
Ano

Podobné téma už tu je, ale téma vysloveně s touto myšlenkou jsem nenašel ani v archivu : https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/redukce-24h-cyklu-budov-brainstorming.6862/
Zatímco nastavení výroby si lze nějakým způsobem upravovat u motivací ani návštěv krčmy to neplatí. V podstatě se okno neustále posouvá až se stane, že i kdybyste rádi, tak prostě nenamotivujete, ani si k danému člověku nesednete. Jediná možnost zneužití je, že by u toho někdo zvládal nonstop sedět a získal by 1x za 24 dní jedno kolo motivací navíc.

Není to nic originálního, tuhle funkci má v podstatě každá MMORPG hra, která umožňuje dělat něco v určitě periodicitě. Většinou formou resetu v danou hodinu, ale i hodinová redukce je celkem často používaná.
 

Svatej

Legenda
pro

(jen upozorňuju - 24 hodinový přepočet funguje v CvC... a asi všichni vědí jak se to tam v tu dobu seká... :( )
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13974

Host
Přesně nad něčím takovým už jsem taky přemýšlel. Klidně by to mohly být hodina, dvě. Ale změnu by to chtělo. Pro
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru