Rekrutování jednotek Alcatrazem

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4749
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4749

Host
Nevíte, jestli se dá nějak zabránit tomu, aby mi Alcatraz vyprodukoval určitou jednotku z těch, které mám ve městě? Situace je následující. Mám v kasárnách už skoro sto tuláků. V boji je využívám minimálně a proto po dalších netoužím. Proto jsem skrýš tuláků odstřihl od silnice a předpokládal, že je Alcatraz nebude produkovat. Dnes jsem měl splnit úkol "rekrutuj 5 jednotek současné doby". Alcatraz mi vyrábí právě 5 jednotek za den. Po vybrání dokončené výroby mi ale v úkolu přibyly jen 4 z 5ti jednotek. Tudíž předpokládám, že tou pátou byl právě tulák. A mimochodem tulák má uvedeno "všechny doby". Přesto se jako jednotka moderní doby nezapočítala. Mám tudíž dvě otázky. 1. Je správně, že Alcatraz produkuje jednotku z kasáren nepřipojených silnicí k radnici? 2. Je správně, že tulák není považován za jednotku moderní doby? Děkuji.
 

DeletedUser3370

Host
Tulal je takovy zolik.

Alcatraz produkuje nahodne jednotky kasaren, ktere jsou postaveny v hracovo meste. Pripojeni silnici nema na produkci vliv, budova stale existuje, ale sama o sobe vyrabet nemuze. Beru to jako obrany mechanismus alcatrazu stejne, jako kdyz odpojim obytny dum - pocet obyvatel je zapocitan, jen nevynasi mince.

A protoze je tulak onen zolik (a jeho vyhoda),ktery se da pouzit s jakoukoli jednotkou jakehokoli veku, nemuze se tudiz zaradit do vekove kategorie a v ukolech se s nim nepocita.

Tulak je dobry sluha, ale zly pan.
 

DeletedUser2298

Host
Mari to popsal naprosto kouzelným způsobem.. a je tomu tak - nepřiřazený tulák je velmi efektivmí ofenzivní jednotkou, ale holt je to na prd obránce..a Alcatraz funguje na kasárna , která jsou i teprve ve výstavbě.. tj. "odstřižená"fungují identicky.. a vyrábí..
 

DeletedUser

Host
jedinej způsob jak nerekrtutovat určitej typo jednotek alcatrazem je, že tu kasárnu pro tu jednotku zbouráš. Mě by se spíš hodilo, kdyby alcatraz zobrazil, co vyprodukoval za jednoky:) ale to spíš spadá pod nápady:D
 

DeletedUser3370

Host
V Napadech uz to myslim je. Ja mam napr Tulaky velmi rad, hojne je v utoku vyuzivam (hlavne pro boje ve starsich dobach, kdy mam uz malo jejich jednotek). Ona jedna jednotka + 7tulaku mi taky dokaze zajistit prvenstvi ve vezi vrcholneho stredoveku ac jsem v Moderni dobe.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru