Rekrutování jednotek Alcatrazem

Téma v sekci 'Archív' založené uživatelem vordavid, 8. úno 2014.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. vordavid

vordavid Psavec

Registrace:
    9. lis 2012
    Nevíte, jestli se dá nějak zabránit tomu, aby mi Alcatraz vyprodukoval určitou jednotku z těch, které mám ve městě? Situace je následující. Mám v kasárnách už skoro sto tuláků. V boji je využívám minimálně a proto po dalších netoužím. Proto jsem skrýš tuláků odstřihl od silnice a předpokládal, že je Alcatraz nebude produkovat. Dnes jsem měl splnit úkol "rekrutuj 5 jednotek současné doby". Alcatraz mi vyrábí právě 5 jednotek za den. Po vybrání dokončené výroby mi ale v úkolu přibyly jen 4 z 5ti jednotek. Tudíž předpokládám, že tou pátou byl právě tulák. A mimochodem tulák má uvedeno "všechny doby". Přesto se jako jednotka moderní doby nezapočítala. Mám tudíž dvě otázky. 1. Je správně, že Alcatraz produkuje jednotku z kasáren nepřipojených silnicí k radnici? 2. Je správně, že tulák není považován za jednotku moderní doby? Děkuji.

2. MarihOOd

MarihOOd Uživatel s banem

Registrace:
    2. zář 2012
    Tulal je takovy zolik.

Alcatraz produkuje nahodne jednotky kasaren, ktere jsou postaveny v hracovo meste. Pripojeni silnici nema na produkci vliv, budova stale existuje, ale sama o sobe vyrabet nemuze. Beru to jako obrany mechanismus alcatrazu stejne, jako kdyz odpojim obytny dum - pocet obyvatel je zapocitan, jen nevynasi mince.

A protoze je tulak onen zolik (a jeho vyhoda),ktery se da pouzit s jakoukoli jednotkou jakehokoli veku, nemuze se tudiz zaradit do vekove kategorie a v ukolech se s nim nepocita.

Tulak je dobry sluha, ale zly pan.

3. .judaspriest.cz

.judaspriest.cz Znalec

Registrace:
    6. čvc 2012
    Mari to popsal naprosto kouzelným způsobem.. a je tomu tak - nepřiřazený tulák je velmi efektivmí ofenzivní jednotkou, ale holt je to na prd obránce..a Alcatraz funguje na kasárna , která jsou i teprve ve výstavbě.. tj. "odstřižená"fungují identicky.. a vyrábí..

4. Blizzard

Blizzard Host

jedinej způsob jak nerekrtutovat určitej typo jednotek alcatrazem je, že tu kasárnu pro tu jednotku zbouráš. Mě by se spíš hodilo, kdyby alcatraz zobrazil, co vyprodukoval za jednoky:) ale to spíš spadá pod nápady:D

5. MarihOOd

MarihOOd Uživatel s banem

Registrace:
    2. zář 2012
    V Napadech uz to myslim je. Ja mam napr Tulaky velmi rad, hojne je v utoku vyuzivam (hlavne pro boje ve starsich dobach, kdy mam uz malo jejich jednotek). Ona jedna jednotka + 7tulaku mi taky dokaze zajistit prvenstvi ve vezi vrcholneho stredoveku ac jsem v Moderni dobe.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.