RelaxGaming

DeletedUser14572

Host
Zdravím,
založil jsem cech, kterému nezáleží na aktivitě, ale na komunitě! U nás nenajdeš podmínky typu "expedice alespoň dvakrát týdně", "nutné vlastnictví síně slávy" nebo "povinná denní aktivita". Přece jen, cech je tu pro vás, ne vy pro cech.

Požadujeme:
Pouze trochu té inteligence a zdravého rozumu ;)

Nabízíme:
Přátelskou komunitu
Jistotu místa v cechu při dodržování základů slušnosti
Možnost podílet se na práci začínajícího cechu


Nemáme sice 30. level, nemáme sklady plné surovin ani rozsáhlé oblasti dobyté v cechovních válkách. Zato ale máme myšlenku být tu pro každého a to vždy. A myšlenka stála za každou velkolepou věcí, nemyslíte?
Kdokoliv, kdo by měl zájem o cech, si nás může vyhledat a přidat se, nebo mi napsat ve hře zprávu a já mu pošlu pozvánku.

Za cech RelaxGaming
Jason505
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser187

Host
Hrát na áčku, tak se k Vám snad i přidám a pomůžu do začátků. Oceňuji to, když si někdo dá práci jít sem na fórum, čitelně a jasně sepsat pozvánku, a je úplně jedno, jaké cíle a požadavky jeho cech má. Prostě za mě LIKE.
 

DeletedUser14572

Host
Hrát na áčku, tak se k Vám snad i přidám a pomůžu do začátků. Oceňuji to, když si někdo dá práci jít sem na fórum, čitelně a jasně sepsat pozvánku, a je úplně jedno, jaké cíle a požadavky jeho cech má. Prostě za mě LIKE.
Díky moc za podporu. Aspoň se našel někdo komu nechybí zdravý rozum. :)
 
Nahoru