RENOVAČNÍ SADA - ENTROPICKÁ SADA

Zdravím,
jak funguje Renovační sada každý ví, nikde jsem nenašel ale nápad který by pár hráčů myslím uvítalo, rozhodně si myslím, že za úvahu to stojí, vytvořit Entropickou sadu, která by se chovala v opačném gardu. Malá entropická sada by mohla měnit budovu o dobu nižší a velká by dala na výběr Vámi požadovanou nižší dobu.
Nic těžkého ani světoborného, jen nápad :)
Díky. P4T4S
 

d arvit

Odborník
proti
nedovedu si představit důvod proč to dobrovolně udělat - těch pár kusů dřívějších surovin za to rozhodně nestojí
 

Chimichurri

Psavec
a nestačí třeba jen nerenovovat a nechat budovu v době ve které už nejsi? Případně si ji uložit v inventáři a postavit si ji až bude potřeba?
 

Svatej

Legenda
Tak třeba budovy produkující nezávislé jednotky z doby ve které je budova - Královské lázně a další.
Uvítal bych, kdybych mohl jejich degradací nastavit výrobu jednotek z dob ve kterých jich mám málo. Třeba ze Zítřka. Bohužel jsem královské lázně získal v kolonizaci pásu planetek.

Podobně budovy produkující zboží z doby ve které je budova - ocenil bych možnost degradovat výrobu na dobu, ve kterých mám já nebo cech nedostatek. ;)
 

Dan 77

Veterán
Sice tohle asi boje v CvC ani cechovní pokladnici nevytrhne, ale budiž :) Můžu prostě postavit jinou kasárnu a šetřit nezávislé jednotky, nebo případně zvednout Alcatraz a postavit o kasárnu navíc, v druhém zas nechat někoho s ohledem na výdaje v CB vystavět Observatoř a je to v suchu.
Spíš bych využití viděl ohledně surek pro sebe sama, ať už na výzkum nebo na vyjednávání - pokud nechceš pořád něco shánět na trhu nebo pokud chceš kvanta něčeho, čeho mají všichni nedostatek, než aby ti to mohli směnit.
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
Tak třeba budovy produkující nezávislé jednotky z doby ve které je budova - Královské lázně a další.
Uvítal bych, kdybych mohl jejich degradací nastavit výrobu jednotek z dob ve kterých jich mám málo. Třeba ze Zítřka. Bohužel jsem královské lázně získal v kolonizaci pásu planetek.
;)

a nepomohlo by jen postavit kasárnu na konkrétní jednotku a párkrát vybrat alíka??, máš to hned nebo za pár dní stovky jednotek místo pár random jednotek denně
 

Svatej

Legenda
Ne neplatí! A dupnu si k tomu! XD
Hele, doplňování skladů nebo na sklad chápu jako že to nepotřebuješ dnes, zítra ani v blízké budoucnosti, ale třeba až ve střednědobé, vzdálené budoucnosti. Prostě tak za půl roku nejdřív na to možná šáhnu. Tenhle nápad by mi potom dával možnost nešahat kvůli tomu do hlavní denní produkce jednotek (alík) ale právě degradovat budovu co dává nezařazené jednotky a řešit to takhle, zatímco hlavní produkce tuláků a hřebíkářů na CB atd zůstane nedotknutá.
 

Dan 77

Veterán
Tak jasně. U já si taky občas něco našetřím jen tak do zásoby pro budoucí časy, tak to jen na pár dní postavím jinou kasárnu, jak jsem psal nahoře. A nemusí to spěchat, abych ty jednotky našetřil, tu pauzu pro hřebíkáře si díky nějaké jejich zásobě dovolit můžu. Ale každému to mže vyhovovat jinak, stejně 3-4 z 5 jednotek z Královských lázní v Planetkách jsou vlastně k ničemu.

Mimochodem jsem taky PRO.
(ale to je asi bezvýznamné, když se ani ty starší nápady do hry nedostaly)
 
Nahoru