RENOVAČNÍ SADA - ENTROPICKÁ SADA

Chimichurri

Psavec
už to asi chápu...vlezl jsem do nové doby a ono to po mě chce na otevření nových technologií zboží někde z pravěku :rolleyes:. Obchodování na trhu je jedna velká bída takže něco podobného by se asi hodilo.

Pro
 

Lord Org

Psavec
Rozhodně pro, ale když to inno neimplementovalo ani poté, co se to tu už probíralo v minulosti, jsem opět dost skeptický :(
 

Dan 77

Veterán
@Mrtvejmagor To asi nepotřebuješ, když máš dost spokojenosti. ;)
A spokojenostje potřeba jen na mince, zásoby a na množství bodů z bitev, jinak nemá vliv vůbec na nic.
Třeba i ti obyvatelé by mohli být argument - snížíš si počet obyvatel = potřebuješ míň spokojenosti, A to o dost ;)
Přesně tak. Já mám sice spokojenosti taky o dost víc, než potřebuju, ale ve starších érách a s menším městem to často tak snadné není.
Další argument pro @Ondromass: Můžeš derenovovat i výrobní budovu, ve které stejně nevyrábíš nic jiného než body, abys ušetřil počet požadovaných obyvatel (pokud jich máš málo a ještě stavíš obytné budovy).
 

Joxer

Psavec
Pro antirenovačku jsem všema deseti. Takže PRO.
Přidám nějaký další argument. Vem si např. sochu cti. Předešlá doba se do pokladny vždycky hodí, ale pokud přijde nové povýšení, tak automaticky povyšuješ i na novou dobu. A že přicházej nové rozšíření, kdy se tvůrci hry rozhodnou nějakou budovu dál vylepšovat.
Jen sdílím stejné obavy jako jiní, že tenhle nápad už tu byl a půjde podle všeho do nikam ;)
 

d arvit

Odborník
ale ve starších érách a s menším městem to často tak snadné není.
naprosto nesouhlasim, takhle to fungovalo před lety, ted je situace úplně jiná

stačí udělat 1-2 eventy a máš v kterékoliv době dostatek spokojenosti a lidí - pokud k tomu někdo přidá i alcatraz (stačí na symbolickém lvl pod 10) absolutně se nemusí starat o tyto 2 hodnoty..
pokud někoho trápí nedostatek lidí nebo spokojenosti měl by spíš přemýšlet nad svou strategií ve hře..

ale na druhou stranu po přečtení diskuze stahuji svůj zápor na neutralitu - přijde mi že ta funkce je zbytečná ale i když nemám důvod jí případně využít nemusim bránit těm co by jí využili - přesto si myslim že je nulová šance na zavedení do hry..
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
To je sice možné, ale je to taky jen pouhá teorie. Nezahrnuješ do toho vůbec vliv všech velkolepek.
V praxi si nemůžeš moc vylevelit InnovationTower, aby ti pak v nízkách érách nechyběla spokojenost. Takže je to výběr buď víc výzkumáků z IT, nebo plná spokojenost ve městě. Až později má hráč tolik spokojenosti, aby s ní aspoň pokryl obyvatele poskytované IT. Protože s vyšším věkem budovy (ať už později získané nebo renovované) dává eventová budova o dost víc spokojenosti (může ale i obyvatel) a taky má větší město, kam těch eventovek může stavět víc. Spokojenost z Alcatrazu (a z Hagie) je jen takový doplněk, který obyvatele poskytované IT zdaleka nepokryuje...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru