"Renovační sada" na zrcadlení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13722

Host
Navrhuji zřídit nástroj ve stylu "renovační sady", který by objekt do města zasadil nebo již postavený objekt zobrazil zrcadlově obráceně (myšleno pochopitelně převrácení podle svislé osy) - pro rovnání objektů do omezené plochy města by to často a zejména u objektů s výrazně delším jedním rozměrem bylo velmi užitečné a přineslo by to rázem i skoro dvojnásobně větší rozmanitost v objektech, z nichž města skládáme. Nástroj by myslím zcela zásadně pomohl i estétům, kteří chtějí rozvíjet osově souměrné nebo i jiné kompozice v navzájem kolmých směrech - zatím to je myslím dost limitované, jde to spíše jen s menšími čtvercovými objekty.

V soukromé komunikaci s herní podporou jsem to již napsal a bylo mi doporučeno získat podporu širšího okruhu hráčů. Takže - co Vy na to? Na Vaši podporu mého nápadu se těší a zdraví

Ladysek
 

peepee77

Veterán
Já jsem třeba proti. Sice u toho někdy pekelně nadávám, ale kdyby to bylo moc snadné nebavilo by mě to.
 

trojan1673

Veterán
Sice tu podobný nápad zazněl už několikrát, ale ještě ani jednou nikdo nezmínil renovační sadu.
Pokud to bude mít dostatečný ohlas, tak proč ne :)
Já osobně takovou věc nepotřebuji, ale asi by mi ve hře nevadila.
 

Svatej

Legenda
V tomhle Trojanem souhlasim, funkce otočit budovu, pokud by byla volně k dispozici by se hrou asi hodně zahýbala směrem ke snížení obtížnosti.
Ovšem pokud by mělo jít o nějakou obtížně získatelnou sadu na 1 použití, pak bych se tomu moc nebránil...
ALE pochybuju že by v innogames měly dost grafiků, aby se jim chtělo plýtvat časem na dokreslení a doanimování všech budov ve hře... :)

takže za mě pro.
 

DeletedUser12151

Host
problem vidim v tom,ze kdyz uz budovu jednou otocim tak mi tak zustane a co kdyz se mi za pul roku bude hodit vic jeji puvodni tvar, prineslo by to casem vic starosti nez ted,takze otaceni budov ano,ale ne se vzacnou renovacni sadou..
 

Kayro

Znalec
Ovšem pokud by mělo jít o nějakou obtížně získatelnou sadu na 1 použití, pak bych se tomu moc nebránil...
ALE pochybuju že by v innogames měly dost grafiků, aby se jim chtělo plýtvat časem na dokreslení a doanimování všech budov ve hře... :)
To se jim zas nevyplati patlat se s dokreslovanim budov kdyz to otoceni by se pouzilo uplne vyjimecne diky nejake vzacne ziskatelne renovacce.Nechal bych to tak jak to je jen ta mala renovacka by mohla fungovat na vsechny budovy ne jen na tech nekolik.
 

DeletedUser11297

Host
Proti. Navíc už se o tom kdysi zmiňovali v jednom z videí. Budovy mají naprogramovanou jen tu stranu, kterou vidíme, zbytek je prázdný, takže otáčení není a nebude možné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru