Renovační sada - změna vlastností budov v závislosti na době

Ahoj všichni,

mám dotaz ohledně použití renovační sady (malé renovační sady). Přestoupil jsem nyní z doby Železné do Raného středověku a použil jednu malou renovační sadu na Vesnici Fiore ur. 10. Nyní již nedává zboží z doby železné, ale z doby Raného středověku (což jsem očekával), ale myslí, že se změnila i velikost útoku obranné armády z 19% na 20% - ale nejsem si tím jist.

Při použití renovační sady se změní jen druh zboží, aby odpovídal dané době nebo se změní i "vlastnosti" jako např.: vyšší útok, více zboží a mincí?

Procházel jsem nyní fórum, ale nikde jsem nenašel žádnou takovou informaci nebo tabulku s jednotlivými budovami a jejich bonusy v závislosti na době. Možná jsme ale jen špatně hledal...

Nyní vlastním tyto budovy na které lze použít renovační sadu: Vesnice Fiore, Veselý průplav, Zimní vlak a jednotlivé vagóny, Výrobce saní, Budova soutěžících, Chrám Šinto, Yggdresil, Svatyně znalostí.

Jde mi vlastně o to, zda nyní použít renovační sady, nebo počkat až postoupím třeba o 2-3 doby dále a použít až potom...

Děkuji Havlis

1.jpg
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, speciální budovy při vylepšení renovační sadou navyšují svoje produkce podle doby do které se zrenovují, včetně bonusů, ale to neplatí pro všechny stejně. Tady na příkladu ti Vesnice Fiore po renovaci do Raného středověku přidala +1% do obrany, kdyby si ji dále zrenovoval do Vrcholného středověku tak ti žádný další bonus nepřidá, to zase poté až v Pozdním středověku. To u kterých budov se s érou navyšují bonusy si můžeš dohledat na wiki. Obecně ale platí že u budov z kulturních osad se bonusy s érou nenavyšují, budovy z událostí mají s vyšší érou i vyšší vlastnosti ale jsou i jisté výjimky, řetězové dílky jako vagóny, tratě atd. se s dobou nemění, a speciální dílny navyšují své produkce s vyšším věkem. A zda použít renovačku nyní nebo s ní vyčkat na pozdější příležitost záleží na tobě co se ti hodí nebo potřebuješ, pokud ale zjistíš že při renovaci nezískáš žádný dodatečný bonus je lepší s tím počkat až do vyšší doby. :)

Vesnice Fiore
Veselý průplav
Uhelný expres
Jídelní vagón
Výrobce saní
Budova soutěžících
Chrám šintó
Yggdrasil
Svatyně znalostí
 
Nahoru