renovace speciální budovy výměnou

Mám například sadu Maharádžův palác, kterou jsem ovšem získal v době, kdy jsem byl ve vrcholném středověku. Nyní se nacházím třeba v koloniální době. Budovy ovšem zůstávají ve věku, kdy jsem je získal.

Mám možnost použít renovační sady, abych dostal budovy na vyšší nebo aktuální věk. Ovšem zároveň mám v inventáři některé části této sady z pozdějších dob (z denních výzev).
Než plýtvat renovační sady, hodilo by se mi, kdyby šla budova vyměnit, pěkně kus za kus. Klidně i s tím, že by výměnou stará budova zmizela bez náhrady.
Renovační sadu nemám problém použít třeba na palácové věže nebo na palác, ale proč jimi plýtvat na opičí hřiště (dávající pouze spokojenost), když mám v inventáři o dvě doby lepší?
jenže jediná cesta, jak je vyměnit, znamená zbourat (dát do inventáře) starou budovu a místo ní dát novou - a přitom dojde k rozpojení sady a vynulování počítadla.

Zavedením této fičuy by mi alespoň k něčemu byly později získané části sady.
 

Kayro

Znalec
Chapu to spravne ze cely "problem" je v tom ze pri vymene budovy budes mit pro jednou o trochu mensi vynos ze setu?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Já to nechápu vůbec..
Prostě si vyměnis kus za kus a aby se ti nezresetoval výběr ideální teda to provést až po výběru budovy.
Jinak ten set co se renovace tyče stačí zrenovovat pouze maharadzuv palác, aby dával suroviny nejvyšší éry, případně teda třeba pouze o jednu dobu malou renovacni sadou.
Což se netýká ovšem hráčů jako jsem např. Ja a několik desítek dalších, kteří možnost to nějak zvlášť posouvat nemají, jelikož nýbrž a protože pokud byl event minulý rok a získal se Palác v oceánske době moc možností na renovaci není, buď nechat v oceánske nebo další doba je virtuální budoucnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru