Reputácia ý/a

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2385

Host
Zdravím,

všimol som si na fore drobnu chybičku krási :) tento krát nemyslím seba :D:D, ale pri reputácii ak na ňu človek ukáže píše iba napr. XY je oblíbený...v prípade ženy/dievčiny je dosť nepekné ak sú oblíbení :) radšej nech ich máme oblíbené :)

k veci...navrhujem aby bolo ku každému popisku pridané /á :)

PS: Sorry za ten spam v úvode prišla na mňa spamovacia minútka :D
 

DeletedUser2385

Host
Vysveli mi ako všeobecne nechápem to :) Je to niečo ako hráč je oblíbený či uživateľ je oblébený ?

Myslím, že nikoho nezabije dopísať k y aj ti /á :)
 

DeletedUser

Host
Uživatel je oblíbený :)

Myslím, že to je to vyhovujcí, jak to je nyní :)
 

DeletedUser3370

Host
To me spis vadi, ze nevidim od koho jsem reputaci dostal. Pokud to ma zabranit konfliktum mezi udelenym a udelovanym, tak bych alespon chtel vedet, kdo mi dal plus body. Preci jen oceneni od nekoho cloveka potesi (o to vic, pokud je to se jmenem dotycneho).
 

DeletedUser

Host
Můžeš vidět pouze komu si udělil :)

Tak pokud člověk nechce, aby ten komu udělil reputaci, ho neviděl, pak má na to plné právo. Pokud to naopak chce, tak není problém napsat do textu reputace svou přezdívku, či poznávací značku :)
 

DeletedUser3370

Host
OK.
Ale beda vam jak me nekdo anonymni obere o necekane stedry prisun bodu od druheho hodneho anonyma ... To se pak CZ support zapoti zas (smile)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Opravdu není vidět, od koho jsem dostal reputaci ??? :D Ale pokud se nepletu, mám takový dojem, že jsem tohle viděl i v době, kdy jsem ještě nebyl pomocník, ale jen běžný člen. Ale zřejmě se pletu.

 

DeletedUser3817

Host
Můžeš vidět pouze komu si udělil :)
Tak pokud člověk nechce, aby ten komu udělil reputaci, ho neviděl, pak má na to plné právo. Pokud to naopak chce, tak není problém napsat do textu reputace svou přezdívku, či poznávací značku :)

Obávám se, že je to přesně tak. Pokud se dotyčný nepodepíše, mám reputaci anonymní.
 

DeletedUser

Host
Opravdu není vidět, od koho jsem dostal reputaci ??? :D Ale pokud se nepletu, mám takový dojem, že jsem tohle viděl i v době, kdy jsem ještě nebyl pomocník, ale jen běžný člen. Ale zřejmě se pletu.
Uživatelé bez nějakého speciálního titulu by neměli vidět, kdo jim reputaci udělil. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru