resetování času generování odů výzkumu při použití balíčku bodů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11964
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11964

Host
když použiju velký balíček bodů výzkumu, resetuje mi to čas započaté "výroby" bodů výzkumu.
Konkrétně :
mám 0 bodů výzkumu a mám mít další bod třeba za 5 minut...použiju balíček výzkumu a tím mám 10 bodů výzkumu...všech 10 bodů výzkumu okamžitě použiju a mám během minuty opět 0 bodů výzkumu...další bod výzkumu však dle odpočítávání právě začíná a bude až za hodinu => přišl jsem o jeden bod výzkumu (přes 55 minut se ztratilo).

Prosím o info až to opravíte.
Díky.
 

Henzisek

Znalec
Ahoj, toto není chyba ale současný stav práce s body.

Sám sem dával návrh aby nedocházelo k resetu, zatím bez implementace :)

ZDE
 

DeletedUser11964

Host
zřejmě je to tedy pro ně příliš systémová změna a je snazší dělat mrtvého brouka...snadné řešení tu ovšem je v podobě změny velkých balíčků z 10 bodů na pouhých 9 - tam může být problém pouze v pohodlnosti (zřejmě by si vyžádalo širší úpravy - například u odměn za pomoc při stavbě VB...nicméně snadno řešitelné).

Pro mne je to velmi důležité, protože budu muset změnit strategii pomoci ostatním hráčům se stavbou VB...a v důsledku to povede k velkému omezení této činnosti...(nemožnost používat balíčky pružně dle potřeby)
 

Henzisek

Znalec
Ahoj,

a pak se najde někdo kdo má 1 bod atd...
Ale co pak ti co vybírají z jedné VB 10 bodů?

Konstatovaní je takové že to není chyba.
 

DeletedUser

Host
Přesně tak. O chybu se nejedná.
Situace je taková, že když se dobije zásobník všema bodama, měřidlo času se vypne. Je to tak schválně, protože by zbytečně běželo, i když nemůže body fakticky přidávat. To by bylo mnohem složitější naprogramovat, kdy bod ještě dát a kdy ne, než to nechat takto.
Zavírám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru