Resetování nákupu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16801
  • Vytvořeno

DeletedUser16801

Host
Hledal jsem a nic podobného jsem tu nenašel.
Když kupujeme výzkumné body za zlaťáky, po každém nákupu bodu se cena zlaťáků zvedne o 50 (nevím, jak je to za diamanty ale vztahovalo by se to i na ně). Stejně se zvedá i množství medailí v cechovní expedici za pokusy. Napadlo mě, že by mohla existovat nějaká "věc", co by to množství zresetovala zpět na začátek, bylo by to tedy znovu od 50-ti zlaťáků. Tahle "věc" by byla dostupná jen ve speciálních eventech a např. v denní výzvě, byla by samozřejmě velmi vzácná. Co vy na to? Předem se omlouvám, jestli tu podobný nápad už byl, nebo jestli už něco podobného existuje, hraji poměrně krátce, díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mrtvejmagor

Veterán
Ne tenhle nápad tady myslím ještě nebyl, ale přijde mi to takové zbytečně, proč by se to mělo resetovat? Kuli úkolů aby to nebylo drahé? Nebo máš málo bodů v invu že si je kupuješ FB za mince?
NE podle mě je to úplně zbytečné....
 

DeletedUser16801

Host
Ne tenhle nápad tady myslím ještě nebyl, ale přijde mi to takové zbytečně, proč by se to mělo resetovat? Kuli úkolů aby to nebylo drahé? Nebo máš málo bodů v invu že si je kupuješ FB za mince?
NE podle mě je to úplně zbytečné....
No když už jsme u té zbytečnosti, tak ve hře jsou podle mně ještě o dost zbytečnější věci (vlajkonoš, bubeník...), než by měla být tato. Taky si myslím, že resetování množství medailí v cechovní expedici za 1 pokus by uvítal nejeden hráč, přece jenom nemá každý na rozdávání. Taky se mi hodněkrát stalo, že jsem v denní výzvě měl ať udělám v cech. exp. celou obtížnost a bez nákupu pokusů bych to prostě nestihl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
Nebo máš málo bodů v invu že si je kupuješ FB za mince?
No to by ses divil, kolik lidí kupuje body za mince :)

K nápadu: proti.
Strašně by to vyvedlo hru z rovnováhy, protože ve vyšších dobách se mince hrnou proudem, už jen frontenac na vysokém levlu dává půl mega denně, to by vysocí hráči měli... HOOOOODNĚ bodů za mince, proč to? Tenhle mechanismus, jak teď funguje, patří dle mého k reziduu toho opravdu propracovaného základu hry.
 

Dědeq

Znalec
já bodu kupuji jen když je to v úkolu
Pro zajímavost, pokud mě další bod stojí 69150 mincí, tak si jich mohu, pokud mám 81,3 M mincí, koupit 889. To není zase tak málo.
Kdybych měl znovu k dispozici 81,3 M, v dalším kroku bych si jich mohl koupit už jenom 747, protože další by mě stál 90100 mincí.
Pokud bych mohl resetovat cenu zpět na 50 a znovu měl k dispozici 81,3 M mincí rázem bych si jich mohl koupit dalších 1802.

Rozdíl, což.

Kdybych se na věc měl dívat sobecky, a to nejsem zase takový "pracháč", tak bych byl pro nápad, ale citelně by to rozevřelo nůžky mezi začínajícími a pokročilými hráči, proto jsem proti.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
Naprosto souhlasím s tím,co napsal nade mnou fmash. Myslím si sice,že původní navrhující myslel spíš na vlastní kasu a na úspory, ale tímhle návrhem by na tom vydělali hlavně velcí hráči- malí by např. v přihazování do VB zaplakali.Ty částky,o kterých fmash píše jsou ještě docela při zemi, platím FP ještě o řád dráž, v mém případě bych tedy na tom vydělal ještě otřesněji. Proto NE, byl by to moc velký a necitelný zásah do mechanismu hry.
Nebo máš málo bodů v invu že si je kupuješ FB za mince?
Pokud je čas na přihazování,kupuju FP za mince. Pokud čas není,jdu do invu. Jen minulý týden jsem takhle koupil za zlatý body za cca 250 mega.
 

peepee77

Veterán
Určitě proti.
Osobně bych na tom vydělal opravdu hodně, ale byl by to obrovskej zásah do vyváženosti hry
 

DeletedUser5384

Host
O 5000 z kolika? 1 FP mě stojí bezmála 700 tisíc, sleva 5000 mi přijde stejně atraktivní jako 50 Kč sleva na Mercedes :D
 
Nahoru