Rozšíření města

Mám zvětšit plochu o?

  • 20 čtverečků

    Hlasy: 0 0,0%
  • 50 čtverečků

    Hlasy: 0 0,0%
  • 100 čtverečků

    Hlasy: 1 12,5%
  • 200 čtverečků

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nesouhlasím s tímto nápadem

    Hlasy: 7 87,5%

  • Celkový počet hlasujících
    8
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Daniel V.

Psavec
Současný stav: Plocha pro stavění je sice velká, ale pro některé hráče malá
Nápad: Zvětšit plochu pro stavění vůbec zvětšit přírodu (viz obrázek)
Hledal jsem na fóru: Ano

Upřesnění: Velmi přínosné pro pokročilejší hráče by bylo zvětšit plochu na stavění a vůbec celou přírodu a moře kolem. viz Spoiler
Máme např. 100 x 100 čtverečků a dejme tomu že je to max. a potřebujeme více - mohla by např. plocha zvětšit o 50 nebo 100 čtverečků, a tím by hráči mohly stavět dál a více přínosných budov. Možná mi řeknete že hráč musí čtverečky šetřit a zaplnit i jediný čtverec, ALE když tyto hráči hrají např. event, tak pořád získávají další a další budovy, a nemají už místo.
 

Svatej

Legenda
Proti, současný způsob nárůstu počtu rozšíření města mi vyhovuje a množství "zastavitelné přírody" se mění skokově v závislosti na nutnosti.

Nevidím důvod odstraňovat ze strategické hry jeden z mála prvků, který hráče skutečně nutí plánovat a strategizovat.
 

Pikolo

Komentátor
Mě se pak ty přerostlý města už vůbec nelíbí, taky je škoda, že s rozšiřováním města tam ubývá té přírody, takže i když je to úplně zbytečné jasem PRO rozšíření přírody, ale ne moc (někde na ostrově by tam mohla být cojávím třeba budova události, nebo něco, jinýho, je to jen nápad), ale jsem PROTI dalšímu rozšiřování města
 

d arvit

Odborník
strašně nejednoznačně napsaný
na první pohled se to jeví jako geniální nápad, na druhý je to strašná blbost popírající všechny zavedené principy rozšiřování města

nemáš uvedeno jak si představuješ že to rozšíření bude fungovat, kdy bude dostupné, za jakých podmínek a za jakou cenu..

nehledě na to že rozšíření přichází vždy ve čtvercích 4x4 takže by to mělo být v násobcích 16

bylo by to dostupné zdarma?? od začátku?? nebo od někdy (výzkumu, doby)?? v čem by se to potom lišilo od toho co tu máme ted??

takový zábavný detail: počet možných rozšíření je s příchodem nové doby na hranici možností - po odemčení všech dostupných rozšíření na novou dobu zbydou pouze 3 rozšíření, tzn. že s další dobou (po Venuši) budou muset chtě nechtě přidat další možná rozšíření města a nebo to celé vymyslet jinym způsobem - v každém případě bude tento návrh zbytečný

pokud nemáš dost rozšíření, postupuj dále, zkoumej, utrácej, objevuj.. pokud jsi na konci všeho a máš všechna dostupná strategizuj a vylepšuj město vždy je prostor pro zlepšení...
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru