Rozdílné hodnoty v informačních oknech Chrámu relikvií

Svatej

Legenda
*Svět: Arvahall

*Prohlížeč a verze: Chrome Verze 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (64bitový)

*Popis chyby: Informační okno v přehledu VB v inventáři ukazuje špatnou hodnotu % šance na padnutí relikvie.

*Screenshoty:
BLEU.png
uinn.png

*Jak často se chyba vyskytuje: Vždy

*Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

DeletedUser3139

Host
Máš dobrý postřeh! Fakt je to tak, jak píšeš! Akorát tak nějak nevím, co s tím tady chceš dělat. Že by spíše pomohli supportíci? A když už jsme u těch chyb, tak zkus opravit tu, kterou můžeš ty. Severní Korea se píše s velkými písmeny! Oprav to, nebo hrozí, že naštveš Kima!
 

Svatej

Legenda
Tak předpokládám že jde o systémovou chybu, s tím support nic neudělá, jen to samé co moderátoři tady - předají to na velitelství, kde s tím programátorský skřeti něco provedou. :D "Brzy"
Co se korey týče, s tím nic neprovedu... :( Stejně jako všem ostatním na CZ fóru i mě vzali možnost upravovat podpis... korea zůstane na neurčito, dokud si to moderátoři nerozmyslí. :D
 

DeletedUser11297

Host
Pěkná náhoda je, že mám Chrám zrovna na úplně stejném levelu, jako ty. :D A potvrzuji, také mám 30.75/30.00.

No jo, škoda podpisů. Na betě to jde, jiné jsem nezkoušel. Sice chápu, proč je zde odstranili, ale nevím, proč jen zde proti nim byli tak vysazeni.
 
Nahoru