Rozdělování do světů

Ahoj,
zajímalo by mě podle čeho se hráči rozřazují do světů - logicky mě napadlo že poslední svět (Greifental) je nejméně plný a tudíž se noví hráči řadí tam. Ale pak jsem se do hry připojila kamarádka a skončila v jiném světě přičemž dva známí před ní skončili v Greifentalu - jak to?
 

Chimichurri

Psavec
nejspíš proto, že i staré světy se musí doplňovat. Někteří mohli skončit nebo byly účty smazány za neaktivitu. Pak je třeba počet doplnit. Ale podle jakého systému přesně to pracuje ti fakt nepovím :) . Ale svět si můžeš kdykoliv změnit, případně hrát na dvou., nebo založit nový na G a starý kde nechce být smazat.
 

eLhighkz.

Nováček
Ahoj,
zajímalo by mě podle čeho se hráči rozřazují do světů - logicky mě napadlo že poslední svět (Greifental) je nejméně plný a tudíž se noví hráči řadí tam. Ale pak jsem se do hry připojila kamarádka a skončila v jiném světě přičemž dva známí před ní skončili v Greifentalu - jak to?

Já se registroval dva týdny zpět a dostal jsem na první svět.
 
To už nelze vybrat, na který svět se dá registrovat?
Ne, teď jsem si to vyzkoušela, a po registraci jdeš hned na tutoriál do možná náhodně vybraného světa (vyšel Brisgard, ale který je to svět se člověk dozví až po tom tutoriálu). Vybrat svět nejde. Až potom je možné se odhlásit, znovu přihlásit a vybrat si jiný svět.
 
Nahoru