ROZHOVOR LuftBoy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Po delší době přinášíme další rozhovor! Do křesla usedl hráč LuftBoy. Za touto přezdívkou se ukrývá Mirek se zálibami v Geocachingu, četbě a chemii. Jeho hlavním světem je svět B a je členem cechu Global, o kterém prohlašuje, že je tam parádní seskupení hráčů. Pojďte si přečíst celý rozhovor!

Co Tě ke hraní přilákalo, vzpomínáš si?
Ano... Hledal jsem budovatelskou strategii, která mi sedne, neboť mám rád tento typ her a dlouho se mi nic nelíbilo.. Už jsem prošel vše možné a nakonec zakotvil u FoE :)

A jak dlouho už hraješ?
3 roky

Co Tě na tom baví nejvíce?
Upřímně to, že mám v cechu fajn partu lidiček se kterými se dá popovídat a báječně se odpoutat od problémů každodenního života.

Za tři roky jsi už určitě stihl projít všechny doby, která se Ti líbila nejvíc a proč?
Kupodivu nestihl, to je ostuda co? :D Aktuálně jsem v součce, ale raději jsem měl ty starší doby jako například středověky... :)

A proč teda? :D
Bude to možná znít divně... ale já si prostě potrpím na tu historii... Uvažujme například pojmenování jednotek - teď mne napadá rytíř.. :) Opravdu si člověk připadá jako v nějaké středověké bitvě, když vede vojsko na smrt... ale z takové útočné helikoptéry (opět jen příklad) podobné pocity nemám.. věřím, že milovník historie mě pochopí :)

Takže bys třeba i raději žil ve středověku než v současné době? :)
No... tak já myslím, že sen každého kluka byl, stát se nějakým hrdinou, dobýt srdce dámy a být slavným :) Ale já bych v tomto případě asi zůstal u snu :)

Chybí Ti ve hře nějaká herní funkce?
Napadá mě třeba darování plánků... je mi jasné, že by pak stavění velkolepek pozbylo smyslu, ale občas by mi nevadilo tu poslední mršku nahánět kratší dobu... :D

Na kterém světě máš nejlépe rozestavěné město?
Jako správný hráč, rozestavěl jsem všechny světy... Ale nikde jsem nedošel dál jako do železa, tedy kromě již zmíněného Brisgardu (současnost)

Jaké bylo tvé nejlepší umístění, pamatuješ si?
Myslím, to je to aktuální.. změnou bodování v žebříčku jsem netratil, spíše naopak. Aktuální pozice 744..

A CvC se účastníš?
No jééje... :) Pro cech bych se rozdal.. :) Kdysi jsem vedl pár praporů v CvC a mohu dodat, že úspěšně. A bojovník jsem nelítostný: D

Jak se teda stavíš k problémům, které jsou s CvC spjaty?
Tak problémy s CvC... v zápalu boje nevnímám nic, oči mi zamlží rudý opar, jediné co trochu vadí jsou občasné pády.

Z chatu Tě hráči mohou znát jako několikanásobného vítěze SGCH (Soutěž globálního chatu). To vyžaduje rychlost a výborné znalosti. Je těžké probojovat se mezi nejlepší?
Rozhodně.. Poslední dobou se objevilo spoustu skvělých a rychlých hráčů, často nevyhraji, a když, tak rozhodně nemám vítězství zadarmo :)

Na nějaké vyhledávání na fóru není čas, což může být pro nové hráče nevýhoda... pozoruješ, že se zapojují i začínající hráči?
Většinou pozoruji, že se sice na začátek sejdou, ale pak jsou naší rychlostí odrazení :) Ale třeba takový Ramaloke I se odradit nenechal a podívejme se teď na kluka ušatého... :)))))))

Jak vnímáš ženy, které hrají tuto hru? Jsi na ně hodnější, nebo neděláš rozdíly?
Co se žen týče... hráčky respektuji stejně jako hráče, snažím se k nim být galantní, milý, příjemný ke všem bez rozdílu. Když mám poetickou - skládám jim básně, když mám bojovou - bojuju s nimi po boku, když mám povídavou - drbu jako jedna z nich :))))) Ale moc si všech bez rozdílu vážím a snažím se k něžnému pohlaví být něžný, jako si zaslouží :)

Viděl jsi se ze hry s někým už osobně?
Neviděl, pár setkání jsme plánovali, ale vždy z toho sešlo :)

V úvodu jsi zmínil, že rád čteš. Který žánr je tvůj nejoblíbenější?
Fantasy

A kterou postavu z fantasy máš nejradši?
Miluji Pána prstenů, Hobbita a podobné.. :)

Děkuji za rozhovor.

Diskuzi k rozhovoru najdete zde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru