Rozkliknutí avatarů v radnici

Současný stav: Pokud si v mobilu otevřu Radnici, tak v záložce Historie události nemůžu kliknout na hlavičky/avatary, aby se mi rozbalila nabídka (návštěva, pomoc, útok, vb, zpráva) jako třeba v dolní liště v seznamu přátel/cechovníků/sousedů.
Nápad: Uvítala bych, pokud se zobrazila po kliknutí na avatary roletka, kde bych mohla třeba hned přejít do jejich VB. Jde mi o to, že nahazuji často sousedům, a když vidím v historii událostí, že ukončili level, chci hned nahodit další a nechci je vyhledávat jinde (třeba v liště sousedů nebo přes žebříčky).
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
Ne (asi neumím tenhle nápad naklíčovat do hledání)
 

Přílohy

  • IMG_5216.PNG
    IMG_5216.PNG
    971,6 KB · Zobrazení: 15

Trosman

Dopisovatel
Jelikož je to předáno vývojářům, tak by mě zajímal nějaký feedback. Jestli je v plánu implementace nebo ne? Tohle by byla dobrá věc. :)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
joo, to nás všechny. Ale budeš si muset počkat tak cca půl roku než se k tomu vývojáři ráčí vyjádřit....
 

RTV4

Psavec
Obecně např. kvůli rozdílné velikosti displeje/monitoru, nebo třeba ovládání.
Hlavní důvod proč je to na mobilních zařízeních je aby se v prohlížeči nemuseli dělat s optimalizací.
Mobilní aplikace a webová aplikace nemohou mít stejný code, ale viditelně to dělají 2 různé dev teamy, které mají špatnou domluvu...
 

Trosman

Dopisovatel
proč vlastně dělají rozdíly v PC/mobilní nařízení?!

Většinou na Mobil je to psáno v jiném programovacím jazyce. Dokonce bych se nedivil, kdyby v něčem byl rozdílný Android oproti iOS, ale tam se to asi snaží udržovat. Ale vem si, že na mobilu hraješ hlavně prstem, tak se to musí snažit uspořádat tomu. Na PC zase naopak klikáš myší. Je to trochu rozdílné. A také velikost je velmi rozdílná. Ale otázka proč třeba ty funkce nejsou úplně stejné v obou světech je divná. Třeba naopak na mobilu je možné ze zprávy se k této nabídce o které píšeš ze zprávy od někoho dostat, ale na PC ve zprávách tato nabídka neni.
 
Nahoru