Síň svatyní

DeletedUser14396

Host
Ahoj. . snad to tu nebylo, nic podobného jsem nenašel.
Asi všichni máme nedostatek místa ve městě nejen díky svatyním znalostí. Tak nějak mě osvítila budova, do které by se dali "vkládat" svatyně. I kdyby měla být velká třeba 10x10 tak by se vyplatila. Ať už by šlo o budovu třeba z eventu ( každý upgrade by umožnil vložit pár dalších svatyní) nebo spiš o novou VB z doby třeba železné ( co lvl navíc, to vložení svatyně navíc).
Problém by byl asi motivace všech vložených svatyní, ale mohly by jít motivace přímo do té budovy (kde by byl nějaký ukazatel kolik motivací chybí). Mince by se sečetly. Po otevření budovy by tam mohl být počet svatyní z různých dob ( 3x doba železná, 5x doba pokroku atd ) aby se případně daly renovovat.

Není to dokonalý, buď mě pošlete tam kde slunce nesvítí nebo budete mít nějaký nápad který by to doplnil.
 

Svatej

Legenda
Podobný nápad tu byl, ale ten se týkal úschovny strážních ohňů.

K "úschovně svatyní znalostí" tedy - PRO za předpokladu že nebude překročen poměr 1FB na 4 místa. V případě 10x10 úschovny by to tedy bylo max 25 svatyní na 1 budovu. Úspora místa by se tak týkala ne svatyní, ale cest nutných k jejich připojení. Při obvyklé konstelaci napojíš 25 svatyní 24 kusy cesty. U "úschovny" by ti stačil 1 kus cesty. Tedy 23 kusů cesty ušetřeno, což mi přijde odpovídající hodnota.
 
Nahoru