OSTATNÍ Sady výzkumných bodů + Seznam investic

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem SnowAce, 21. dub 2019.

 1. SnowAce

  SnowAce Turista

  Registrace:
  2. čer 2018
  Dobrý den přeji,
  Napadlo mě, zdali by se dalo zařídit, aby se sada výzkumných bodů, která obsahuje 10 výzkumných bodů dala rozložit buď na 5x2 nebo 2x5 bodů tak, aby se s tím dalo lépe manipulovat. Každý známe pocit, když máme už jen sady po 10 a potřebujeme investovat už jen poslední dva body a nemáme peníze nebo je do toho nechceme investovat. Poté nám akorád zbude 8 bodů v liště.

  Druhá věc je ta, že mě osobně otravují neaktivní hráči, u kterých mám body. A tak mě napadlo, že by se ti lidi smazali ze seznamu nebo schovali. Body ať si nechají, jen ať zmizí ze seznamu.

  Děkuji za odpověď.

  SnowAce :)
   
 2. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  Já ten pocit popravdě neznám, resp. už jsem to asi zapomněl, protože dvoubodovek mám násobně víc, než pětibodovek a desetibodovek (čili jich mám cca tisíce). Nejsem pro ani proti, ale domnívám se, že pokud by se desetibodovka měla rozdělovat, tak by její existence ztratila smysl. Ale už tu byla témata s nápadem zrušit balíčky vůbec a body nechávat po jednotkách.
  Rovněž opakované téma, a to mnohonásobně. Zkus najít a podpořit existující návrhy (vytváření dalšího stejného jen oslabí původní myšlenku).
   
  Mrtvejmagor a SnowAce za toto poděkovali.
 3. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Odborník

  Registrace:
  17. čer 2017
  Lépe manipulovat? to je problém jen u začínajících hráčů pak když máš Arc tak ten problém zmizí. A nevím proč ti to vadí protože když jsem měl já jen 10FB a potřeboval jsem jen 2, tak jsem těch zbylých 8FB dal do jiné VB nebo do výzkumu. A o nouzi peněz, tu jsem snad nikdy neměl :D

  že sem tak hodný tak tady máš vlákna zabývající se body u neaktivních hráčů Neaktivní hráči, Smazani VB neaktivních hrácu ze seznamu, pak něco podobného Naposledy aktivní / Last active u hracu
   

Nahoru