Sady výzkumných bodů + Seznam investic

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16035
  • Vytvořeno

DeletedUser16035

Host
Dobrý den přeji,
Napadlo mě, zdali by se dalo zařídit, aby se sada výzkumných bodů, která obsahuje 10 výzkumných bodů dala rozložit buď na 5x2 nebo 2x5 bodů tak, aby se s tím dalo lépe manipulovat. Každý známe pocit, když máme už jen sady po 10 a potřebujeme investovat už jen poslední dva body a nemáme peníze nebo je do toho nechceme investovat. Poté nám akorád zbude 8 bodů v liště.

Druhá věc je ta, že mě osobně otravují neaktivní hráči, u kterých mám body. A tak mě napadlo, že by se ti lidi smazali ze seznamu nebo schovali. Body ať si nechají, jen ať zmizí ze seznamu.

Děkuji za odpověď.

SnowAce :)
 

Dědeq

Znalec
aby se sada výzkumných bodů, která obsahuje 10 výzkumných bodů dala rozložit buď na 5x2 nebo 2x5 bodů tak, aby se s tím dalo lépe manipulovat. Každý známe pocit, když máme už jen sady po 10 a potřebujeme investovat už jen poslední dva body a nemáme peníze nebo je do toho nechceme investovat.
Já ten pocit popravdě neznám, resp. už jsem to asi zapomněl, protože dvoubodovek mám násobně víc, než pětibodovek a desetibodovek (čili jich mám cca tisíce). Nejsem pro ani proti, ale domnívám se, že pokud by se desetibodovka měla rozdělovat, tak by její existence ztratila smysl. Ale už tu byla témata s nápadem zrušit balíčky vůbec a body nechávat po jednotkách.
mě osobně otravují neaktivní hráči, u kterých mám body. A tak mě napadlo, že by se ti lidi smazali ze seznamu nebo schovali
Rovněž opakované téma, a to mnohonásobně. Zkus najít a podpořit existující návrhy (vytváření dalšího stejného jen oslabí původní myšlenku).
 

Mrtvejmagor

Veterán
10 výzkumných bodů dala rozložit buď na 5x2 nebo 2x5 bodů tak, aby se s tím dalo lépe manipulovat.
Lépe manipulovat? to je problém jen u začínajících hráčů pak když máš Arc tak ten problém zmizí. A nevím proč ti to vadí protože když jsem měl já jen 10FB a potřeboval jsem jen 2, tak jsem těch zbylých 8FB dal do jiné VB nebo do výzkumu. A o nouzi peněz, tu jsem snad nikdy neměl :D

Druhá věc je ta, že mě osobně otravují neaktivní hráči, u kterých mám body. A tak mě napadlo, že by se ti lidi smazali ze seznamu nebo schovali. Body ať si nechají, jen ať zmizí ze seznamu.
že sem tak hodný tak tady máš vlákna zabývající se body u neaktivních hráčů Neaktivní hráči, Smazani VB neaktivních hrácu ze seznamu, pak něco podobného Naposledy aktivní / Last active u hracu
 
Nahoru