samovolné otvírání oken při otevření okna nabídky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3730
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3730

Host
  • Svět: ARVAHAL
  • Prohlížeč a verze: Google chrom v: 34.0.1847.131 m
  • Popis chyby: chci otevřít v nabídce výzkum ( nabídka vlevo dole), otevře se nabídka, ale i informace o stavbě, která se nachází pod ikonou výzkum. ...... V boji o území kliknu na pole pro přesun vojáka, nebo pro útok na soupeřova vojáka, otevře se mi informace o stavbě ve městě na daném místě. Podobné při otevření "smazat" se mi otevře nabídka smazat budovy, která je pod tlačítkem smazat (uprostřed nahoře). Tak jsem si už omylem smazal několik staveb, nejen cest.
  • Screenshoty: nevím jak vložit ( http://uloz.to/x4k4tMQU/foe-chyba-jpg , http://uloz.to/xKT1aoU8/foe-chybaa-jpg )
  • Jak často se chyba vyskytuje: zatím vždy, když se kryje požadované okno se stavbou. Časově tak alespoň 5 dnů. A také se mi to dost zpomalilo.
  • Detail chyby: viz popis
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano

Děkuji
 

DeletedUser9406

Host
Na tohle jsem také narazil. Jakmile kliknu na jakékoliv tlačítko v menu (popř v hornim menu stavby (Prodat/Přesunout/Zrušit), tak se mi otevře u okno budovy (VS), která se aktuálně nachází pod daným tlačítkem...
 

DeletedUser3139

Host
Tak tohle se mi taky stávalo. Vypnul jsem ,,akceleraci" a bylo po problému. A tuším, že jsem četl v popisu zítřejší aktualizace, že toto bude odstraněno. :cool:
 

DeletedUser7190

Host
Mně se tohle nestávalo, ale včera večer začalo a dnes to pokračuje. Když dám výrobu zboží nebo zásob, tak se otevře i nabídka z budovy, která se nachází pod tím.
 

DeletedUser6375

Host
Souhlas s Emilio, od včerejšího večera mi to dělá taky a je to fakt strašný... Málem jsem si prodal i velkolepku, zaplaťpánbu, že je tam ještě to zaškrtávací políčko :D
 

DeletedUser9061

Host
A akceleraci máte vypnutou?

[SPOIL]Mě se to teď taky stávalo, ale že je to akcelerací mě nenapdalo, jelikož jsem ani nevěděl, že ji mám zapnutou. Jakmile jsem ji vypnul, hra se mi zase urychlila a vše je v pořádku. Pár velkolepek jsem si málem taky prodal no :D[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6375

Host
safryš, lawnote, pravdu máš :D ale snad bych i přísahal, že jsem ji měl předtím vypnutou, protože už od začátku mi to s ní blblo, tak jsem ji nepoužíval... proto mě ani nenapadlo na ni koukat :) super, dík :)
 

DeletedUser9061

Host
Tak psal to tu už Jipi o nějaký příspěvek dříve.
Já ji měl také vypnutou, teď na všech světech zapnutou. Třeba nám to zapnula některá z aktualizací :D
 

DeletedUser7190

Host
Taky jsem měl aktivovanou hardwareovou akceleraci, i když jsem ji neaktivoval sám.
 

DeletedUser6375

Host
No jo, Lawi, JiPiho jsem četl, ale nad tím jsem mávnul rukou, že to nemůže být můj případ, když tu potvoru mám jistojistě vypnutou :D Odteď ji budu mít pod neustálým dozorem :D
 

DeletedUser11231

Host
A akceleraci máte vypnutou?

[SPOIL]Mě se to teď taky stávalo, ale že je to akcelerací mě nenapdalo, jelikož jsem ani nevěděl, že ji mám zapnutou. Jakmile jsem ji vypnul, hra se mi zase urychlila a vše je v pořádku. Pár velkolepek jsem si málem taky prodal no :D[/SPOIL]

Tak to je hrozně fajn, když se musí vypnout "akcelerace" (sloveso akcelerovat = zrychlovat), aby to šlo rychleji a správně. A to i přesto, že jsem si ji už jednou vypínala:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Tak to musím zase zopakovat. Tvůrčí tým (kotelník, údržbář, vedoucí uklizečka a poslední době i zahradník) INNO zase zaperlil. Jimi vytvořená omega akcelerace není akcelerací, ale super brzdou. Ale co, vždyť bychom byli hrubě nesví, pokud by se jim dařilo na první pokus, když jsme už dlouhodobě zvyklí, že se zadaří na pokus č. 4 až č. 796! Zářným příkladem je, že bliká ikonka příchozí pošty a ono nic nepřišlo. A další přetrvávající chyby by už dali na knihu. Ale zas na druhou stranu, koho by to bavilo, kdyby hra šlapala jak švýcarské hodinky! :cool:
TAURUSek: Já takhle přišel o genetiku!
Kittanya: plný souhlas, jen si prosím uvědom, že tvůrci za tebe dokonce i myslí a při aktualizaci ti zapli tu ,,akceleraci", protože ty sis jí nevědomky vypnula. Takže nenadávat, ale slušně poděkovat, za příkladnou péči! :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru