Sběr za dia pro mobilní aplikace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15584
  • Vytvořeno

DeletedUser15584

Host
Současný stav: v mobilní aplikaci nyní neexistuje nabídka sběru budov za 5 dia

Nápad: přidat možnost do mobilní aplikace sběr budov za 5 dia

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ano, našel jsem jen zmínky v komentářích

Dodatek: Tato možnost je upřena hráčům v mobilních aplikacích. Tento problém se dá řešit přes různé aplikace, které Vám v telefonu/tabletu umožní fungovat stejně jako na PC. Bohužel pro tuto aplikaci není dostupná aktualizace pro IOS a přestala fungovat. Prosím tým FOE o přidání této možnosti.
 

DeletedUser15584

Host
Výborně jsem rád, že se to tu již řešilo! Před rokem a půl dal stejný návrh Kamil II. a nic se neděje. Nebylo předáno i když pod jeho příspěvkem jsou veskrze pozitivní komentáře. Proto prosím o oživení tohoto tématu a předání vývojářům.
 

DeletedUser15584

Host
Ano tomu rozumím. Ale i přesto, nevidím tento nápad v sekci ,, nápady předané vývojářům,,.
 

Svatej

Legenda
Frederick 63. Válečník : Jde o téma které se řeší od okamžiku kdy FoE na mobilní aplikaci přesedlala. Tj (červen?) 2015.
A řešilo a stále řeší se to na všech jazykových mutacích které tato hra má. A to včetně bety a německé verze, což jsou dvě které občas čtou sami vývojáři. (jo, a na facebooku je to taky opakující se téma)
Minimálně jednou tento návrh do německa odeslán byl. (spíše víckrát, ale jsem línej to hledat)

Co tím chci říct je, že vývojáři o dlouhodobé deprivaci hráčů z této chybějící funkce vědí.

Položme si tedy otázku, proč něco takového dlouhodobě ignorují? Nevím. Vyřešíme to spamováním stejného návrhu na fórech stále dokola a dokola a dokola jak opilej kolotočář? Nejspíš ne. ;)
 

DeletedUser7728

Host
PRO - komplet výběr za dia jak na ntb/pc, tak i v mbl/tbl
 
Nahoru