Scéna věků

Soewe

Nováček
Pokud ukážu kurzorem na některou stavbu, zobrazí se mi info. Např. čas potřebný k vybrání budovy, body, suroviny,atd.
Pokud ukážu na Scénu věků a mám jich celkem 9 ks, nezobrazí se nic. :)
U zbytku města s tím nemám žádný problém.
Samozřejmě, že jsem všechny restarty, vymazání cache atd. provedl.
Co s tím, díky za rady...
 
Naposledy upraveno:
Pokud ukážu kurzorem na některou stavbu, zobrazí se mi info. Např. čas potřebný k vybrání budovy, body, suroviny,atd. Pokud ukážu na Scénu věků a mám jich celkem 9 ks, nezobrazí se nic. :) U zbytku města s tím nemám žádný problém. Samozřejmě, že jsem všechny restarty, vymazání cache atd. provedl. Co s tím, díky za rady...
Me to dela jeste jeden neduh a to ten ze pri beznem automatickem motivovani se mi nikdy nenamotivuji.....mohu je namotivovat sam muze mi je namotivovat nekdo jiny kdyz motivuje primo je rucne ale pokud jde o automat tak ten je vzdycky vsechny prehlizi i kdyz mam vse ostatni namotivovane ze 100% tak sceny veku nikdy......nevi nekdo jestli se tim uz nejak zabivaji?
 
Ted si nejsu jist,ale na bete to taky tusim neslo, ale uz jde. Tak snad se to opravi i taky. Ale nevim to na stopro s tou betou.:)
 

ropator

Nováček
u motivované mě to info. ukazuje jinak ne
je mě to ale už fuk, jedny z prvních budov který budu vyhazovat, 16 políček, nutnost napojení na cestu a v současnosti hodně malá pomoc jak pro armádu tak BV a zboží
 
Nahoru