Sčítavání jednotek, tovarů a medailí po zberu

Nirvána

Turista
Chybí mi celkový přehled přírustků jednotek (obzvláště po zběru od alkatrazu), tovarů/a medailí (od poslední návštěvy skladu).
Ty jednotky by mohli být zpřehledněny např. v seznamu pod sebou (jaký je když v řádku je jednotek více) jako další karta vedle skladu tovaru a vedle inventáře.
 
Naposledy upraveno:

Nirvána

Turista
obsah je ten že buď to nechápu, nebo to tu bylo nebo podle pravidel to nemáš ani navrhovat tak proč bych se k tomu vyjadřoval :D
Jo, vlastně jasně, proč!

Ale když mi mastně zaplatěj, prěčtu si najednou CELEJ blog i s idiockymi poznámkami, jako možná jedinej. A možná i udělám neco na víc, co bych jinak nedělal ani ve snu, zapamatuji si to... Co človek za prachy neudělá?
 

RTV4

Psavec
Jo, vlastně jasně, proč!

Ale když mi mastně zaplatěj, prěčtu si najednou CELEJ blog i s idiockymi poznámkami, jako možná jedinej. A možná i udělám neco na víc, co bych jinak nedělal ani ve snu, zapamatuji si to... Co človek za prachy neudělá?
Existuje taková pěkná věc, jmenuje se vyhledávání... :D
Stačí když si přečteš připnuté vlákna s Pravidly.
 

Lord Org

Psavec
Nic proti ničemu, ale třeba mně tohle nechybí, takže proti.
Proč sledovat kolik mi čeho od posledního nahlédnutí přibylo, stačí jen celkové číslo, kolik toho mám teď. Nevěřím, že by tohle někdo chtěl sledovat dlouhodobě. U vojáků je mi fakt jedno, jestli jich mám 5000 nebo 5123. Podobně u zboží. A kdo toho má málo, tak si to stejně dokáže spočítat sám ;)
 
Nahoru