Sdílení IP adresy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zdravím chtěl bych se vás na něco poptat ohledně sdílení IP adres je to i vtéhle hře protože jsem se po tom pátral a nikde jsem to nenašel. Ptám se hlavně z bezpečnostních důvodů nerad bych dostal časem ban za hraní pod stejnou IP adresou když občas hraju se svým strýcem (kterého jsem na tuhle hru nedávno přemluvil) když se kněmu stavím tak jsme pod stejnou IP.
A takový menší dodatek dneska jak jsem mu chtěl pomoct s lešením tak namě vyskočila nějaká novinka (před 2 dnama jak jsem mu pomáhal sundat jiné lešení tak ještě OK). A to i když už nejsme na stejné síti (na stejné síti jsme byli jen odpoledne).
Rád bych věděl co si mám o tomhle myslet jestli to že mu už nemužu v hře pomáhat lešení a VB nebo to pujde nastavit na nějaké vyjímky ?
vOTI.png
 

DeletedUser14042

Host
Zkus napsat na podporu hry, ale řekl bych že spíš ti to nepovolí, protože je to ochrana proti tomu aby sis nezaložil 10 účtů a neboostil si svůj hlavní. Ale pokud k němu jezdis třeba 2x do měsíce tak by ti to mohli povolit.
 

peepee77

Veterán
Sdílení zařízení či internetového připojení je samostatný paragraf v pravidlech hry.
§ 2 Sdílení zařízení nebo internetového připojení
Je povoleno, aby dva nebo více hráčů sdílelo stejný počítač nebo internetové připojení, a to za předpokladu, že každý z nich ovládá jen a pouze svůj účet. V takovém případě kontaktujte herní podporu a nahlaste sdílení zařízení, nebo internetového připojení.

Příklady:

Je povoleno, aby dva bratři, žijící ve stejné domácnosti, měli každý svůj účet a to za předpokladu, že každý z nich má přístup pouze ke svému účtu.

Je povoleno přihlásit se do Forge of Empires z práce nebo ze školy, a to za předpokladu, že ke svému účtu máte přístup pouze Vy.

Ta chyba co se ti objevila je tam proto, ze systém detekovat stejné připojení a zablokoval vzájemné přispívání. Blokace je myslím na týden. Ohlas na podpoře sdílení připojení a už by se to nemělo vyskytovat. Ale nevím přesně jak to funguje. Na podpoře se dozvíš víc.
 
děkuju za odpověď už jsem si psal i Tiket ale vypadá to že asi nebudu moct nijak obchodovat se strycem jelikož ho navštěvuju každý týden min raz, píchnu se u něj na netu a je tam 14 dení lhůta kdy nesmí člověk být na stejném internetovém připojení aby se to zas odbloklo :(
 

DeletedUser13041

Host
Michálek, rada je jednoduchá.. Pokud strejdu navštěvuješ jednou tejdně, nepřihlašuj se u něj a budeš mu moci pomáhat do sytosti - a ta blokace pomáhání se ti zase zhruba po týdnu sama zmizí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru