Sekání hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11359

Host
* Svět: Všechny

* Prohlížeč a verze: Google Chrome 35.0.1916.153, Mozilla Firefox 30.0, Opera NEXT 22.0.1471.50

* Popis chyby: Zasekává se celá hra

* Jak často se chyba vyskytuje: Pořád

* Detail chyby: Pravidelně se mi hra začne sekat a zpomalovat při těchto aktivitách: Zapínání jakékoliv výroby, přesouvání budov, motivace, či zušlechťování. Při stavění budou se hra taktéž zasekává, ale jako bonus tyto budovy ani nevidím (ani lešení, ani postavené), musím načíst znova stránku. Akceleraci jsem zkoušel vypínat a dělá to taky, ale ne tak intenzivně. Začalo to asi před 2-3 týdny. Ani nezkoušejte psát, že je to slabým PC. Phenom II X4, 8gb DDR3 1600mhz a Gigabyte HD 5850oc crossfire utáhnou na max i BF4 a CoD: Ghosts, takže tahle hra je nic. Internetem to taky nebude, ten mám dost rychlý. PC jsem před 3-mi dny kompletně přeinstaloval a celou dobu používám Win 7 64bit. Zajímalo by mě, jestli někdo zaznamenal stejný problém a jestli někdo netuší, čím to může být. Děkuji.

* Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:Ano, nic podobného jsem nenašel.
 

DeletedUser

Host
Ano tato chyba je v současné době (podle mne ) největší a nejzkázonosnější chybou pro pohodlné hraní.
Mohu doporučit jen pravidelné promazávání cookies a cache, protože i kdyby jste měl sebelepší počítač, tak zahlcená paměť udělá svoje.
Zárověň bych spíše neř google doporučoval na hru používat Mozillu. I to trochu pomůže.
Závěrem samozřejmě mít hardwarovou akceleraci raději vypnutou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru