Semenná banka - funguje?

Borat

Člen
Bylo tady srovnání Studánek a Semenné banky na těžbu diamantů. Vypadlo to s bankou skvěle. Měla by ušetřit prostor za desítky studánek.

Tak ji stavím a nic. Je pracné sehnat plánky a aktivní stavitele na spolupráci. Diamanty jsem párkrát zahlédl. Teď neskutečně dlouho nic. Snad dva měsíce ani diamant. Už jsem na lvl. 27. Čekal bych, že mám občas diamanty zahlédnout.

Není něco špatně? Napadá mě, že dá třeba diamanty jen 3x, a ty už mám doma. Nebo, že s novými seky kolem CE, CB, zaříznutí Studánek a eventovek, došlo i na zaříznutí Semenné banky. Nebo mám prostě vydržet na lvl. 80 a pak to bude doma? (Většina hráčů se na banku vykašlala tak na lvl. 20 a už ji neřeší. Co tak vidím...)
 
Naposledy upraveno:

Caratic

Komentátor
Ahoj podle mě funguje. Záleží na počtu přátel+ sousedi. Někdy minulý týden mi jich po nějaké pauze padlo dokonce 100. Tedy 2* dia po 50ti. Sám mám lvl 57 a souhlasím, plánky na tuto budovu... prostě asi není tolik populární. Ale jde to, před nějakým rokem bylo sehnání plánků na tuto VB vyjímečnou věcí. Na 27 lvlu nic moc extra nepadá ani z chrámu relikvií. Jde jen o trpělivost. Jestli chceš pomoct s nahazováním pošli mi PM na A.

Ještě PS: Rozdíl VB mezi námi v šanci jsou cca 4%, to je celkem rozdíl. Ty by ses měl pohybovat někde kolem šance 5% tj jako Vraní hnízdo. Studánky/fontány mají 1%
 
Naposledy upraveno:

qwertik

Komentátor
A já myslel, že dia z banky už zrušili, nepamatuji, kdy jsem něco dostal, proto jsem to přestal na lv 22 zvedat.

Tak změna, sotva jsem si tu postěžoval, najednou 50 dia.... tak to fakt ještě funguje.
 

Caratic

Komentátor
Safra já to napsal špatně, pardon. Ta šance je jen na odměnu, ale šance získat diamanty je z odměn jen stále 1%, tedy máte-li plný počet přátel třeba 150 v souhrnu, jde o 150x získat odměnu podle lvl budovy u mě necelých 9% a z z těch odměn je 1% šance získat diamanty.
Omlouvám se za zavádějící informaci. těď to čtu pořádně. Tedy můj předchozí příspěvek je celý špatně, krom těch 100 dia najednou.
 

Borat

Člen
Klasika, jen jsem to napsal, dostal jsem 50 diamantů. Potvrzuji, banka funguje. Banku mám na 27 lvl. na 4,51%. (Mám asi 5 přátel s bankou, když mám náladu, tak je hodně nahodím a donutím je banku zase popostrčit. Plánky mám jak vydolovat.)

Nabízí se, buď je to zákon schválnosti, že měsíce nic a po stížnosti zářez, nebo někdo z týmu koukl na zaseknutou banku a přísun diamantů právě profoukl. :D
 
Banka funguje dobře akorat ji musiš řadně vylevlovat.
Doporucuju domluv se s 1 nebo 2 lidma co to taky stavi že si budete hazet 1 misto a planky nebudou problem.Screenshot_20231121_063100_Forge of Empires.jpg

Jinak ja mam 101 ale uvažuju že možna časem par levlu ještě přidam cca na 130 levl
Tam je už 20,17% otazka jestli ty 4 %stoji za dalsich 30 levlu
 

chemik vole

Nováček
Mám banku na 5 světech od levlu 64 -91 a plán je jet do 100 a později možná výše a už teď to sype celkem dobře, ale je třeba mít plný počet přátel, hodně lidí v cechu, aby ta banka měla plné využití. Sem tam padne jen 50, sem tam té bance jebne a hodí 200 v konečném součtu za den. V plánu je ji stavět i na dalších 3 světech, ale to až někdy v budoucnu a jestli se ten investovaný čas vůbec vyplatí :)
 
Mám banku na 5 světech od levlu 64 -91 a plán je jet do 100 a později možná výše a už teď to sype celkem dobře, ale je třeba mít plný počet přátel, hodně lidí v cechu, aby ta banka měla plné využití. Sem tam padne jen 50, sem tam té bance jebne a hodí 200 v konečném součtu za den. V plánu je ji stavět i na dalších 3 světech, ale to až někdy v budoucnu a jestli se ten investovaný čas vůbec vyplatí :)
To same jsou ale i studanky je to poměr investovaneho času ku zisku. Vpodstatě všechny věci na zisk dia jsou poměrově nějaky čas navic ku zisku dia
 

chemik vole

Nováček
Tak jasné, studánek mám poměrně dost z dřívějších dob, ale ta banka je taky docela nápomocná a v kombinaci s frontikem a postupy v dobách, plnění úkolů je to docela snadný výdělek, avšak neskutečně pracný :) jelikož studánky už nelze sehnat, fontány jsou na 800 částí, což trvá milion let, než posbíráš, ale sem tam padnou z chrámu, je hold jedinou alternativou ta banka, ale na vysokém levlu, pokud někdo chce přijít aspoň na pár drobných
 
Nahoru