Seriály

DeletedUser9274

Host
Dobrý večer,
napadlo mne udělat takovou anketu-neanketu.
Bude to vlastně anketa, ale bez té klasické ankety, budeme psát názory v příspěvcích, jaký seriál máme rádi nejvíce a jaký zase nejméně, potom po čase to zkusím vyhodnotit.
DÁme tomu dejme tomu 14-18dní.

Příklad:
Nejlepší seriál:
Mám rád nejvíce Dr.House, neboť mě tento seriál zaujal, tím a tím, je to vtipné, apod.

Nejhorší seriál:
Tak určitě to bude Ordinace v růžové zahradě. Dříve to byl dobrý seriál, ale teď je to tam nějaké divné a nebaví mě to.


To jsou jenom příklady, každý máme svůj názor a podle toho se řídíme.

Jaký seriál máte tedy nejraději a jaký byste už nikdy nechtěl ani vidět?

Povídejte, klidně i diskutujte, samozřejmě, že v rámci pravidel, ať se na nás moderátoři nezlobí.
 

DeletedUser

Host
Nejlepší seriál:
Spartakus-seriál mě uchvátil svojí surovostí a nekompromisním stvárněním tehdejší kruté doby.Nejsem stavěný na tak drastické scény, kterými je seriál doslova přehlcen, nicméně mě to neskutečně bavilo a těšil jsem se na každý nový díl.Škoda jen původního představitele Spartaka, který bohužel zemřel během natáčení na rakovinu... :(

Nejhorší seriál:
Komisař Rex-nemůžu si pomoci, ale toto...Pro fanoušky kynologie snad dostačující, ale pro běžné lidi zcela nepoužitelné. :D
 

DeletedUser8247

Host
Také jsem to viděla a nemá to chybu , je možno vidět na on-line serialy.
 

Dan 77

Veterán
Mým nejoblíbenějším se stal seriál Ztraceni (LOST). Shlédl jsem ho celkem nedávno, když ho dávali na Prima COOL od září do února (celkem 6 sérií) a poslední dvě série, které tam odvysílali, byly u nás prý zrovna dost opožděnou premiérou v televizi, jak jsem se dočetl někde na internetu. Je to mysteriózní, geniálně provedený a hodně "hustej" seriál plný záhad a s perfektní atmosférou. Tenhle seriál skoro nemá chybu. Někdy je sice složitý a hodně nadupaný, ale proto mě to tak bavilo. Podle ČSFD je žánrem "Drama/Dobrodružný/Mysteriózní/Sci-Fi", takže komu tento žánr nevadí a komu neunikají ani složitější zápletky, rozhodně vám ho doporučuji.
Ale to jsem napsal hodně zkráceně, kdybych měl psát recenzi, byla by delší, protože si to ten seriál zaslouží... (z 99 % v kladném smyslu) Ale to si musí zhodnotit každý sám a popis stejně nevystihne zdaleka to, když to uvidíte na vlastní oči.

Potom je dobrá Hvězdná brána, Hvězdná brána: Atlantida a asi nejlepší Hvězdná brána: Hluboký vesmír (ty předchozí byly dobré a neměly žádnou nesmyslnou zápletku, ale Universe je prostě nejrealističtější). A v tomto pořadí na sebe tyto tři seriály volně navazují, takže abyste měli co nejlepší zážitek i z toho posledního, doporučoval bych je shlédnout právě v tomto pořadí.

:)) A nezapomeňte, že na seriály je třeba koukat od začátku, často je nelze sledovat zprostředka, protože pak není možné pochopit zápletku nebo ten seriál vypadá jako slátanina, i když není, takže pozor na to je takto už předem hodnotit. :))

Dr. House... asi není co dodat.

A nakonec Simpsonovi, to je prostě skvělá oddechovka a plno vtipů. Jen v posledních řadách je to už dost jiné a nestojí to za nic (19. a 20. série jdou trochu z kopce, od 21. do 25. řady je to už špatný). Pokud ale nad těmito řadami přivřu obě oči a budu hodnotit spíš ty předchozí série, tak je to dobrý.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Za mně nejlepší seriál Hra o trůny (Game of Thrones). Je to supr seriál. Není to žádná pohádka je to občas dost krutý :) V pár chvílích sem uvažovala že se i přestanu koukat, ale nikdy mi to nedalo a pokračovala sem dál :D Už se nemůžu dočkat pokračování...

A jako druhý seriál úžasný Shelly z Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory). U toho sem se vždy dost zasmála a zvedlo mi to náladu :) Taky se těším na další řadu...

Špatný seriál mě zrovna žádný nenapadá. Když se mi to nelíbí tak na to nekoukám :D Ale možná ta Ordinace v růžové zahradě no. Kdysi jsem se na ni koukala ale teď je to už vážně o ničem :)
 

DeletedUser11297

Host
Tak to já musím vyzdvihnout seriál Breaking Bad (u nás vysílané jako Perníkový táta). Propracovaný příběh, skvěle napsané postavy s uvěřitelným chováním, na konci uzavřené všechny dějové linky. Prostě tak, jak by mělo dobré drama vypadat.
Dále musím zmínit bitkařský Banshee, superhrdinského Flashe, postapokalypický Walking Dead (Živí mrtví) a fantasy Game of Thrones (Hra o trůny).

Z komedií zmíním určitě mockumentární The Office (Kancl), sitkomové Přátelé a HIMYM, doktorské Scrubs (Doktůrci) a muzikálového Galavanta.

Na špatné seriály nekoukám. :D

Trochu jsem se rozepsal, ale jeden nejlepší prostě vybrat nejde (a to jsem to ještě hodně odrbal). :):)
 

DeletedUser12887

Host
co je tohle zase za kravinu, jakej seriál a kde tady ve hře nebo v televizi ?
pokud teda to někdo dovede vysvětlit

ačkoliv když první roli bude hrát win-jet nemuselo by to být marný akorát aby se nehádali s dalším hercem třeba kayrem
 

DeletedUser3817

Host
Nejlepší seriál: Vyberte si. 1) Červený trpaslík (Red Dwarf), 2) Pán času (Doctor Who), 3) Knihovníci (The Librarians)
Nejhorší seriál: Naprosto bezkonkurenčně Tak jde čas (Days of Our Lives). Nedopatřením a nedobrovolně jsem viděl cca 10 dílů a měl jsem dojem, že zírám stále na jeden...
Cituji komentář uživatele Djkoma z ČSFD:
Seriál, který se natáčel přes 30 let. Více dílu než si umíte kdokoliv představit. Obsazení v němž herci doslova stárli s rolí a vyjímkou nebylo ani dočasné nahrazení herce jiným, který zaskočil pár dílů a pak se postava vrátila do své staré podoby. Ani mohutné počty plastických operací, kterými se zakrývali výměny herců u různých postav, no prostě všechno možné i nemožné v jediném seriálu... Úlet, ale jednu dám už jen za tu výjimečnost. Mimochodem číslování IMDB se zastavilo na čísle 11021 (podle wiki 12633 - Crackenosch) a stále jde o první sezonu :).
 

DeletedUser11304

Host
Nejlepší seriál: Asi Doctor who
Nejhorší seriál: Ulice, Ordinace v Růžové zahradě
 

Svatej

Legenda
DQI9.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
pro mě je nejlepší seriál CIZINKA, jela jsem jeden díl za druhým a měla jsem velké problémy se vrátit do reality, chvílema jsem měla pocit, že tam žiju s nima
nejhorším seriálem je ULICE, takovou zdlouhavou patlaninu bych nikdy nedala a pak ORDINACE, kde lidově řečeno, kámen kopuluje s cihlou, na to se fakt nedá dívat
 

DeletedUser14582

Host
za mě nejlepší trojka
1: Black books
2: Červený trpaslík
3: Černá zmije

a nejhorší:
1 vše z produkce TV Nova
2 vše z produkce TV Prima
 

Svatej

Legenda
Tak, černou zmiji neznám, ale s prvními dvěma souhlasím, tak jí dám šanci... ;)
Ale musím se zastat TV nova... alespoň v jednom případě se jim něco povedlo - Comeback. ;)
 

DeletedUser14582

Host
V černý zmiji má hlavní roli Rowan Atkinson. Hodně dobrý britský seriál :)

teď si dovolím odporovat místní legendě ale ani Ozzak Nově nezajistí druhý místo na mým seznamu :D
 
Nahoru