Seznam ignorovaných hráčů

Dan 77

Veterán
Ahoj, napadlo mě, že ve hře není nic jako jedno místo, kde bych našel všechny ignorované hráče. Musel bych si pamatovat, koho jsem si nechal ignorovat, a potom u nich jednotlivě "zrušit ignorování", když kliknu na jejich jméno. Já tam sice moc hráčů mít nebudu (maximálně dva a možná taky žádného, už si nejsem jistý), každopádně si myslím, že přehled ignorovaných hráčů by byl užitečný a je to v hrách naprosto běžné, tak by to mohlo být i ve FoE.

Doplnění návrhu pro jednoznačnost: Seznam by byl jen na to, koho máš v ignoru ty, ale už ne na to, kdo má v ignoru tebe, protože to je jejich soukromá věc, že si tě tam dali. To znamená, že každý by měl (třeba někde v nastavení) schovaný svůj vlastní seznam (nemyslel jsem tím nic veřejného, do čeho by všichni nahlíželi).

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Pro

I když já nikdy žádného hráče neignoroval a pokud někdo ignoruje mě je mi to vcelku jedno :)
 

Svatej

Legenda
Když někoho hodím do ignoru, nemám o daného člověka jakýkoliv další zájem. Proč by mi teda jeho jméno měli někde vystavovat?
PROTI
 

DeletedUser12887

Host
Spíš by byl lepší seznam hráčů kteří si změnili nick :)
Třeba si to pak někdo rozmyslí a lituje toho že někoho ignoroval
 

Dan 77

Veterán
Lord: No abys věděl, že právě jeho sis dal do ignoru. Stačí, kdyby to byla položka schovaná někde v nastavení, kterou když rozklikneš, uvidíš seznam takových hráčů. To nastavení (natož nějakou konkrétní věc v něm) přece hráč běžně neotevírá a nezobrazuje, že by ten seznam měl furt na očích. Pokud ti vadí už zobrazený nick ignorovaného, nesměl by ses díval ani do žebříčku.

Petr: V takovém případě ale víš, o koho jde, a víš, jak se ten hráč ve hře jmenuje, vyhledáš si ho podle jména (nicku) a ignorování u něj zrušíš. Mě to napadlo spíš náhodou, dost možná nemám v ignoru nikoho, ale zkrátka to není kde zjistit (aby to bylo všechno na jednom místě, v seznamu ignorovaných).
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Mno, já třeba psal o pozvánku do cechu a dotyčná mě zdatně ignorovala. Nebo jsem ignoroval já ji? To netuším, pokud vím, tak jsem si zatím nikoho do ignore nedal a nevím o tom, že by si do něj dával někdo mne. Takhle bych mohl vyřadit aspoň jednu možnost, případně pokud mě nemá ani ona v ignoru (což by se bývalo bylo dalo podívat :-D), tak by mohla být i chyba na straně serveru. Každopádně odpověď jsem doteď nedostal a přes pozvánky byla v daném cechu pouze ona, takže jsem skončil s křížkem po funuse. A snad by takový člověk napsal aspoň - né nemůžeš, chceme lepší, tak nečekej na přijetí.... Takhle jsem 2 týdny čekal jestli není třeba na dovolené, než jsem to začal zkoušet jinde - pro mě ztracený čas.

Ono se klidně může stát, že jako nováček něco zaspamuješ sousedům/přátelům/členům cechu a dotyčného to nasere a dá tě do ignore. Ty pak zjistíš jak to chodí a po nějaké době se s ním budeš chtít domluvit třeba na nějaké spolupráci - třeba příspěvky do VB nebo cokoliv co by bylo výhodné i pro něj, čili by na to klidně přistoupil a to že sem ho kdysi zaspamoval jako nováček by ho vážně netrápilo...ale hle, nejde to protože si v ignoru. To i na vysvětlenou pro Lorda, že člověk si to klidně může pozděj rozmyslet - člověk se vyvíjí s časem třeba i mění názory, pro mě teda nic nového ani v reálném světě.

Proto bych seznam ignorovaných/ignorujících uvítal, protože mi příjde fér vědět jak na tom člověk je - jestli ten druhí tvou nabídku prostě ignoruje nebo vlastně vůbec neví, že si mu nějakou poslal.

A vystavovat se to nikde nemusí, šak by to viděl jen ten, koho by se to týkalo.
 

Dan 77

Veterán
Souhlas. Jenom dvě poznámky, asi došlo k nedorozumění nebo spíš jsem to v úvodu nenapsal dost jednoznačně (týká se to asi i Petra): 1) seznam by byl jen na to, koho máš v ignoru ty, ale už ne na to, kdo má v ignoru tebe, protože to je jejich soukromá věc, že si tě tam dali, 2) poslat soukromou zprávu hráči, který si tě dal do ignoru, nejde (zjistil bys další zprávou té zakladatelce cechu), ale na chatu nebo v jiných hromadných konverzacích bys ani nemusel poznat, že právě ten jedinec tvé zprávy nevidí.

Upravil jsem radši popis v úvodu návrhu.
 

Dědeq

Znalec
PRO
nevidím jediný rozumný důvod, proč bych si po roce či dvou nemohl osvěžit, které zoufalce jsem si z toho či onoho důvodu zneviditelnil
 
Nahoru