Seznam přátel - Počet žádosti, které lze odeslat.

DeletedUser17469

Host
Ještě jeden dotaz bych měl.

Proč je vlastně omezen počet žádostí, které člověk může odeslat na pouhých 80, když celkový počet možných přátel je 140?

Kdo a proč tento nesmysl vymyslel a vytvořil? Je nějaké racionální vysvětlení nebo je to jen způsob, jak štvát hráče a bránit jim v získávání aktivních přátel?

Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
snadny aby človek co je na začátku hry nemel 140přátel v budce nebo virtuálce. ale aby mel i své doby.
a taky k čemu mít víc přátel když je stejne neznáš a nevíš zda je královna vznešená, Lucka nebo Helmut s pytlíkem.

fmash-

Znalec
Například kdybys měl neomezený počet přátel, v nízkých dobách bys jenom jejich motivací získal tolik mincí, že by nebyla vyvážená jejich produkce z budov.

DeletedUser17469

Host
snadny aby človek co je na začátku hry nemel 140přátel v budce nebo virtuálce. ale aby mel i své doby.
a taky k čemu mít víc přátel když je stejne neznáš a nevíš zda je královna vznešená, Lucka nebo Helmut s pytlíkem.
Jestli má někdo 80 přátel ve virtuálce nebo 140 je úplně jedno. O tom se nebavím, navíc je to každého věc, koho si vezme do přátel.

Já se bavím o tom, proč je omezen počet žádostí, které sám mohu odeslat. A pak už jsem nucen žádosti jen přijímat. Je to zcela zbytečné omezení.

DeletedUser7728

Host
Básník má pravděpodopbně na mysli rozeslání neomezeného počtu pozvánek, ale omezeného příjmu přátelo_O
Nícméně IG Farben nutí hráče k permanentní očistě kmenu přátel od neaktivních (pak od nižších dob atd.).:confused:
V tomto případě by mohli soudruzi z Hamburgu vymyslet tlačítko jednorázového M/Z (a/nebo návštěv Taveren) za diamanty (jako je výběr za 5*dmt).o_O
Dále by yntelechtuálové od moře mohli odlišit barevně tavernu dle ubrusu na stole (tj.abychom mohli přijímat nové přátele bez nutnosti kontroly taverny, co má na stole)o_O

fmash-

Znalec
Básník má pravděpodopbně na mysli rozeslání neomezeného počtu pozvánek, ale omezeného příjmu přátelo_O
A už to chápu, moje chyba.

Tak to považuji za akademickou debatu, prostě je to 80, ale aby to nebylo tak přísné, je možné dále přijímat žadatele. Funguje to ostatně v realitě zajímavě, kdy někdo musí držet přátele pod 80, ale má za to tu výhodu, že dokáže získávat příležitosti, které ostatní, kteří se v tomto směru neomezovali, nemají šanci využít.
Zrovna tak by to namísto 80/140 mohlo být 80/80 nebo 140/140 nebo třeba 260/260... Nevidím na tom nic znepokojivého a vůbec mě to neruší. Nakonec je to stejně tak, že dlouhohrající hráči mají vesměs problém denně proklikat i těch svých 140... Takže na to většinou kašlou. V přátelích si je pak člověk stejně drží z úplně jiných důvodů, než je motivace a krčma.