Seznam - Velkolepá Budova

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11338

Host
Ahoj Lidi :rolleyes:

Můj nápad o změně ve hře se týká Velkolepek...

V současné době je dole lišta na které je u hráče ikona "obálka" a "velkolepá budova" Co se týče dopisování i tam bych měl nějaký ten nápad, ale o tom jindy...

Momentálně je ikona "velkolepá budova" jen ukazatel toho zda daný hráč má či ne velkolepou budovu

Po změně by se po najetí na ikonu "velkolepá budova" otevřelo okno, kde by byl seznam velkolepých budov, které má daný hráč postaveny. U kždé z nich by byla informace o tom na jaké jsou úrovni... Zda tam bude i přesná hodnota FB které jsou do ní investovány a cílová hodnota potřebná pro další LVL, už bych ponechal na programátorech, dle toho jak by to podle nich zatěžovalo hru... (Něco jako když při bitvě najedete na jednotku a vyskočí vám okno s údajema o něm a pod.)

No a teď k čemu by to mělo sloužit...
Hledám v cechu Velkolepku na plánky o které mám zájem, a není k tomu jiná cesta než projít (otevřít ) město každého hráče a hledat - trvá to dlouho a zdržuje to :-( Takhle by byl okamžitý přehled a člověku by stačilo jen projít sousedy či cech popř. přátele a měl by nalezeno za podstatně kratší dobu...
Osobně si vedu v tabulkovém formátu přehled alespoň o cechu ale sosedé se mění takže tam to nemá smysl..

Pokoušel sem se najít na fóru zda k tomu již diskuse neběží, ale nebyl sem úspěšný, a ani kolegové v cechu o tom nevědí...

Tak to je asi tak v kostce vše prosím zkuste se k tomu vyjádřit - předem děkuju ;) :cool:
 

DeletedUser11359

Host
Tak přesně o tom jsem uvažoval. Moc by se mi to líbilo. Občas v cechu hledám lidi, kteří mají tu a tu VB a prohledávat všechny hráče mě vážně nebaví :D
 

DeletedUser2237

Host
No myslim ze by to slo udelat jednoduse aniz by jsi potreboval neco takoveho pridelavat do hry
pokud motivujes tak behem motivace muzes projet mesto jestli v nem je dana budova pak staci dat jeden bodik a v novinkach mas seznam velkolepek kam prispivas. Pres tento seznam muzes reagovat na danou vb a uz nemusis projizdet cech.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj -matesking-
Mno tak já nevím kolik je vás v cechu, ale pokud má cech 70 a více hráčů a každý z nich několik velkolepek tak musíš investovat 70FB a více aby se ti ten seznam vytvořil - to za 1. Pak abych strkal FB do velkolepek jen pro to, abych měl přehled která na tom jak je, tak to teda mi připadá přinejmenším zbytečné, to za 2. Pokud se podíváš na velkolepku některého hráče tak je tam dokonce informace na jaké je úrovni z kolika a kolik má daný hráč na tu velkolepku našetřeno plánků přes LVL 10 - takže pokud mohou evidovat ve hře i toto nechápu proč by tam nemohlo být to co navrhuju já ;) Myšleno takhle - informace zda má hráč našetřeno např. na 12-náct LVL-ú mi je teda fakt "putna" (chápej - k ničemu)... Teda alespoň mě to nedává smysl k čemu mi ta informace je ;)
Nicméně dík za reakci - je to diskuse a já tvůj názor respektuju i když s ním nesouhlasím ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11338

Host
Ahoj Kelaf ;)
Děkuju za podporu doufám že se vyjádří vícero lidí ;)
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj Ugrofin Mě se tvůj nápad zamlouvá (dal jsem kladné hodnocení) ale musím říci že to co napsal matesking je pravda:) Jen nechápu ve tvé reakci proč by si měl dávat každému z cechu co má požadovanou VB bod? Vyberu si jednoho hráče s odpovídající VB a tomu dávám body (popřípadě že je VB na vysoké úrovni a nechci čekat dlouho tak najdu jiného hráče s nižší úrovní VB)
 

DeletedUser2237

Host
asi jsi me spatne pochopil nebo jsem to nenapsal dosti srozumitelne namysli jsem mel to ze si das po bodu jen tam kde vis ze potrebujes treba planky potrebujes napr na alcatraz tak si vyhlidnes napr 5 lidi co stavi alcatraz a tam si nacpes po jednom bodu a tim budes sledovat a prihazovat jen tam kam potrebujes nejde o to nasazet vsude do kazde 1 bod ale jen tam o co stojis pak kdyz budes shanet jiny planek nebo odmeny netreba v tom hledat slozitost :)
 

Thesseus

Znalec
Ne, že by to tak nešlo ale ugrofinovo řešení je mnohem elegantnější, že jo?
To s motivováním je liché řešení poněvadž nemáme fotogenickou paměť abychom registrovali každou VB v dnešních metropolích a i kdybychom měli, tak si budeme pamatovat budovy s úrovní 10/10 jenž jsou nám úplně putna.
Tabulka budov s uvedením levelu a toho jak je pokročilý, případně dalšími informacemi je dobrý nápad a i já uděluji kladné hodnocení.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj Lidi,
musím uznat, že pokud bych měl zájem jen o určitou budovu tak se to tím bodováním řešit dá, mi šlo ale o přehled všech Velkolepek ;)
Jinak děkuju za všechny reakce ;)
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj lidi tak je tu hned několik možností:
Za prvé po najetí na radnici hned pod záložkou nové události je přehled VB do kterých jste již investovali nějaké body.
Za druhé pokud se budu pohybovat v cechu, je možnost aby se na cechovním fóru udělal seznam VB a byli k příslušným VB připsáni hráči kteří ji vlastní. v tomto případě je to zas jen o tom jak k tomu přistoupí vedení cechu.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj Ivosak14 ;)
Děkuju za reakci....
JJ až taková lama si nikdo není aby si varianty A, ještě nevšiml ;)
Variantu B, momentálně zvažujeme jak zřídit páč na INNO tu změnu asi nevymámíme ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru