Seznam vsech vedlejsich ukolu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16624
  • Vytvořeno

DeletedUser16624

Host
Aktualni stav: Vedlejsi a Opakujici se ukoly je nutne "tocit" po kazdem splneni.

Navrh: Vymenit za seznam vsech "Pribehovych / Vedlejsich / Opakujicich" se ukolu, aby bylo mozne je prubezne plnit vsechny najednou a po splneni by stacilo vybrat odmenu - ukol by zustal rovnou k dispozici. Slo by pripadne omezit na urcity pocet splneni denne (napr. 10 / 10).

Hledal jsem na foru: Ano, ale moc dobry v hledani nejsem :)

Pred nedavnem jsem zadaval navrh na "zmrazeni" ukolu, ale tohle by se mi libilo vice :)
 

DeletedUser

Host
Pro a bez omezení. Bohužel vzhledem k místním poměrům, je možné, že dost lidí bude proti, protože to na ně bude moc OP. :(
 

Tommy Angello

Dopisovatel
PROTI.

úkoly si můžete vybírat, když se Vám nelíbí, tedy samozřejmě kromě příběhových ;), mít seznam je zbytečné, není potřeba..... určitý počet úkolů denně mi také přijde jako nesmysl, protože si úkoly můžete plnit jak chcete a je jedno, kolik jich za den splníte. Nechci být omezen tím, že bude dle tvého návrhu 10 úkolů max....
 

DeletedUser16624

Host
PROTI.

úkoly si můžete vybírat, když se Vám nelíbí, tedy samozřejmě kromě příběhových ;), mít seznam je zbytečné, není potřeba..... určitý počet úkolů denně mi také přijde jako nesmysl, protože si úkoly můžete plnit jak chcete a je jedno, kolik jich za den splníte. Nechci být omezen tím, že bude dle tvého návrhu 10 úkolů max....
Tak jsem to ani nemyslel..
Tohle vlakno navazovalo na me predchozi pro "zmrazeni opakujicich se ukolu", aby nebylo treba po kazdem splneni ukolu tocit 10 dalsich..

Dalsi moznosti by bylo mit je odemcene vsechny najednou a plnit je zaroven.
Pri splneni vyberes odmenu a pocitadlo se vyresetuje.

Denni limit byl alternativa, ne povinnost.
 
Nahoru