Simulátor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
  • Oblast hry: Přestavování města
  • Současný stav:poraď si jak umíš :)
  • Nápad:Simulátor by si měl umět nahrát moje město
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

V souvislosti s připomínkama k silnicím mě napadlo, že by bylo fajn, pokud by simulátor (nejlépe oficiální) si uměl nahrát moje město, abych ho tam nemusel celé nadatlovat. Přeci jen, města bobtnají a většinou nechci stavět komplet celé znovu, jen ho upravit - a nebo zjistit, že úprava nepomůže. Takže by to ušetřilo dost času.
 

DeletedUser3139

Host
No, pokud vím, tak simulátor je prací jakéhosi nadšence, takže hlavně že tu je, díky za něj! Třeba mám děravou paměť, ale ty znáš nějakou strategickou hru, kde je její součástí oficiální simulátor? Já tedy ne. Takže asi ti nezbude nic jiného, než to tam fakticky nacpat. A protože simulaci je možno uložit, tak to tam nacpeš pouze jednou, pak už budeš jen upravovat třeba kopii kopie a až budeš nejspokojenější ze spokojených se svým městem, tak si to vytiskneš a přestavíš svoje skutečné město. Samozřejmě, že druhou a určitě lepší variantou je, že osobně vyrobíš simulátor ve spolupráci s INNO a společně ho připojíte přímo do hry. Držím palce! :cool:
 

DeletedUser2059

Host
V současné době o této funkci nemáme žádné zprávy. (Jediný simulátor, který tu popisujete, slouží na Forgestats.net)
 

DeletedUser3139

Host
Jo, Thomasi to je ten o kterém jsem psal. A rozdělejte oheň, dám tam obě ruce, že offiko simulátor nebude. Takže pokud je třeba provést větší přestavbu, tak se musí provést tak jak jsem popisoval výše. :cool:
 

DeletedUser2451

Host
myslím že kdyby to šlo byla by to dobrá funkce toho simulátoru a dost by to pomohlo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru