"Skákání obrazu" - prohlížeč Chrome

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
  • Svět: jakýkoliv, nemá vliv na reprodukci chyby
  • Prohlížeč a verze: Google Chrome 49.0.2623.87 m (aktuálně nejnovější verze)
  • Popis chyby: Při spuštění FoE ve více panelech dochází k "skákání" obrazu
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje: Při spuštění FoE v prohlížeči Chrome ve 2 a více panelech
  • Detail chyby: Chyba se týká pouze prohlížeče Chrome, při pokusu o její reprodukci v prohlížeči Mozilla Firefox nejnovější verze se problém nevyskytuje. Při spuštění jedné instance FoE se chyba též nevyskytuje, začne se objevovat při spuštění 2 a více instancí (světů). Projevuje se nepravidelným "skákáním a trháním obrazu", přičemž pohyb se týká pouze budov a grafického podkladu (ne herního interface). Verze používaného Flash Playeru je 21.0.0.192
    Chyba se začala podle mého nejlepšího vědomí vyskytovat někdy mezi 17. a 20. březnem (v té době jsem uvedený prohlížeč nepoužíval). Stejný problém mi hlásil minimálně jeden člen mého cechu s tím, že se začal vyskytovat po posledním update hry.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ANO
 

Y u m a n

Komentátor
u nás v cechu se to objevilo minimálně 3 lidem, dvěma to další den zmizelo jednomu to pokračuje a to i v Chrome i Opera a začíná to přepnutím do modu na celé obrazovce operační system Win 7 . Objevilo se to v den nahrání velikonočního eventu ale až odpoledne !
 

DeletedUser13286

Host
Ahoj.Jde s tím něco udělat? Je to docela hnus,když to skáče a máte načtené 3 světy.
Zkusil jsem změnit velikost a pak to neskáče,ale při velikosti 75% nelze zobrazit zprávy apod..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru