CVC Sklad jednotek

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem Dennis Bergkamp, 14. kvě 2018.

 1. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp Člen

  Registrace:
  27. kvě 2017
  mamma:
  asi jsi ne zcela dobře pochopila můj záměr. To co navrhuju nepřinese žádnou výhodu nikomu a jeden on-line hráč cechu díky tomu rozhodně nebude ovládat CVC. Jde jen o doplnění obran do dobytých hexů, které jsou do přepočtu chráněny. Nikam jinam. Nejde mi o to, aby se díky tomu mohlo taktizovat při boji. Nejde mi o to, aby napadený cech mohl při shazování oblehů rychle doplňovat obrany z nějakého skladu, nejde mi o to, aby se do obléhacích armád nebo při boji používaly tyto jednotky. Jde jen a pouze o doplnění obrany do hexu, který cech právě obsadil a který je až do přepočtu chráněn. Ty hexy stejně tak jako tak někdo z cechu během dne doplní. Takže nejde o rychlost, nejde o nic jiného, jde jen o to aby se na jejich doplnění mohli podílet i hráči, co hrají jen na mobilu, stejně tak jako se podílejí na přispívání surovin, které se pro CVC použijou.
  Návrh jsem sepsal na základě podnětů hráčů od nás z cechu, kteří hrají pouze na mobilu a kteří sami projevili zájem, že pokud by tohle bylo umožněno, tak by rádi svoje jednotky přispěli, když sami nemůžou bojovat. Sepsal jsem ho tak, aby nepřinesl nikomu žádné výhody pro samotný boj v CVC, aby v něm nerozhodovala rychlost ani nic podobného.
  A k poznámce jestli při odchodu hráče z cechu jednotky zůstanou v cechovním skladu..ano zůstanou. Hráč je přece věnuje cechu, stejně jako věnuje suroviny. Ty se taky nevrací hráči při odchodu z cechu. A když umístíš jednotky do obrany teď, tak se ti taky nevrátí, když se za hodinu rozhodneš, že změníš cech.
   
  Joxer a LordFrunDor za toto poděkovali.
 2. trojan1673

  trojan1673 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  31. říj 2012
  Opravdu tu tento nápad byl několikrát, ještě na starém foru. Nemám čas to teď hledat, ale snad si vzpomenu, až budu mít a kouknu se :)
   
  Joxer a LordFrunDor za toto poděkovali.
 3. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  OK, vzdávám se. zejtra si zahraju na detekiva. :)
   
  Joxer a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 4. Kayro

  Kayro Znalec

  Registrace:
  8. zář 2012
  Pro

  Dokonce si k tomu umim predstavit i velkolepku,neco jako cechovni alcatraz.
   
  willy2, Joxer a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 5. Joxer

  Joxer Psavec

  Registrace:
  13. led 2018
  Jde o to, že mobil prostě nemá sílu na to, aby tu cvc zvládnul. Hráči s horšim počítačem maj problém tam vůbec něco udělat. Kdyby mobil zvládnul cvc, tak by to tam bylo. Záměr vývojářů nebyl ten, aby cvc nešla hrát na mobilu, ale nezvládli to tak, aby tam fungovala, to je velkej rozdíl. Na cvc potřebuješ nějakej výkon přístroje.
  Tak tady hodně nesouhlasim, naopak by to těmto cechům hodně pomohlo. 1 až 2 hráči v jedný době nejsou kolikrát schopni najednou dodat army do odemčených slotů, proto kolikrát bojují v čas, aby po dobytí měli co nejdelší ochranu, aby tam vůbec něco flákli. Tohle si naopak hodně domotala.
   
  willy2, LordFrunDor a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 6. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  PRO

  jj navrhoval jenže spousta návrhů byla v rámci diskuse a zapadla.

  Dle mého názoru něco podobného už kdysi dávno navrhoval třeba lawnot66 a thomasjir, ačkoliv to třeba nebylo tak rozepsané siriusd a kdoví kdo ještě

  Já jsem ale už takový pradedek této hry i kdyz nehraju tak dlouho jako někteří co na tom záleží
   
  Naposledy upraveno: 19. kvě 2018
  Joxer, LordFrunDor a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 7. trojan1673

  trojan1673 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  31. říj 2012
  Sláva, našla jsem dva takové nápady, tak dál už hledat nemusím :D
  První a druhý.
   
  Dennis Bergkamp a LordFrunDor za toto poděkovali.
 8. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp Člen

  Registrace:
  27. kvě 2017
  díky za ty odkazy. první nápad je podobný tomu co jsem předložil já a tam jsi PRO :D Jen se to tam nijak nedotáhlo ke konci..ale v podstatě co jsem pročítal příspěvky, tak hráči byli vesměs pro. Nikde nevidím, že by byl návrh zamítnut :D Druhý návrh řeší něco jiného..přenechání jednotek jinému hráči cechu..tam je samozřejmě jasné proti..pak by hráči ze středověku bojovali proti sobě v sousedství jednotkama oceánky, případně v expedici ..což je nesmysl
   
  Joxer a LordFrunDor za toto poděkovali.
 9. willy2

  willy2 Psavec

  Registrace:
  7. dub 2013
  pro + VB (kayro)
   

Nahoru